نفوذ محقق امنیتی به شبکه داخلی شرکت فیس بوک -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- فیس بوک به هکرهایی که آسیب پذیری هایش را شناسایی کنند جوایز مالی می دهد.

,نفوذ,محقق,امنیتی,[categoriy]

نفوذ محقق امنیتی به شبکه داخلی شرکت فیس بوک

نفوذ محقق امنیتی به شبکه داخلی شرکت فیس بوک -آکانفوذ,محقق,امنیتی,شبکه,داخلی,شرکت

آکاایران: نفوذ محقق امنیتی به شبکه داخلی شرکت فیس بوک

شبکه رایانه ای مورد استفاده توسط کارکنان شرکت فیس بوک توسط یک محقق امنیتی هک شده و وی توانسته به اسامی کاربری و کلمات عبور کارکنان این شرکت دست یابد.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، اورنج تسای محقق امنیتی شرکت DevCore اعلام کرده که توانسته به جزئیات مفصلی از اطلاعات پرسنلی هزاران نفر از کارکنان فیس بوک دسترسی پیدا کند. این اطلاعات محدود به کارکنان و نه اعضای فیس بوک است.

وی افزوده که بعد از کشف کردن یک راه نفوذ یا backdoor در شبکه داخلی فیس بوک که توسط فرد دیگری به وجود آمده بود توانسته به این شبکه نفوذ کند. این محقق امنیتی می گوید با توجه به شغل خود موظف به انجام این نوع هک هاست و البته فیس بوک هم به هکرهایی که آسیب پذیری هایش را شناسایی کنند جوایز مالی می دهد.

اورنج تسای در پستی وبلاگی در این مورد نوشته است: من هفت آسیب پذیری در شبکه کارکنان فیس بوک شناسایی کرده ام که از جمله آنها می توان به cross-site scripting x 3 و نفوذ غیرمجاز به SQL اشاره کرد که اجرای کدهای مخرب را از راه دور بر روی رایانه ها ممکن می کند. وی می گوید اطلاعات مربوطه را در اختیار مدیران فیس بوک قرار داده است.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نفوذ محقق امنیتی به شبکه داخلی شرکت فیس بوک -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات