افزوده شدن لوگوهای تبلیغاتی به نقشه گوگل -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- شرکت گوگل به تازگی دامنه تبلیغات خود را افزایش داده است و در این راستا نیز لوگوی شرکت های مختلف بر روی نقشه این شرکت قابل رویت خواهند بود.

,افزوده,لوگوهای,تبلیغاتی,[categoriy]

افزوده شدن لوگوهای تبلیغاتی به نقشه گوگل

افزوده شدن لوگوهای تبلیغاتی به نقشه گوگل -آکاافزوده,لوگوهای,تبلیغاتی,نقشه,گوگل

آکاایران: افزوده شدن لوگوهای تبلیغاتی به نقشه گوگل

شرکت گوگل به تازگی دامنه تبلیغات خود را افزایش داده است و در این راستا نیز لوگوی شرکت های مختلف بر روی نقشه این شرکت قابل رویت خواهند بود.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، گوگل خدمات رایگان متعددی را به ما ارائه کرده است ولی نباید فراموش کنیم که بخش اصلی درآمد این شرکت از تبلیغات تامین می شود.

به تازگی این شرکت به روزرسانی های جدیدی را در زمینه خدمات تبلیغاتی خود ارائه کرده است که مهم ترین تغییر ایجاد شده به واسطه آن بر روی نقشه این شرکت قابل رویت خواهد بود.

 ,افزوده,لوگوهای,تبلیغاتی,[categoriy]

افزوده شدن لوگوهای تبلیغاتی به نقشه گوگل


این قابلیت موجب می شود تا بتوان در نقشه های این شرکت، لوگوی مراکز مهم تجاری مانند رستوران های مک دونالد را بر روی نقشه مشاهده کرده و تنها با کلیک بر روی آنها به سراغ دریافت آدرس و مسیردهی رفت.

گوگل معتقد است که یک سوم تمامی جست وجوهایی که با تلفن های همراه انجام می شوند، مربوط به یک محل خاص هستند و از سوی دیگر یک سوم این جست وجوها به جست وجو در نقشه های گوگل منتهی می شوند.

به این ترتیب گوگل از لوگوی شرکت های بزرگ به عنوان پین هایی واضح بر روی نقشه خود استفاده خواهد کرد و می تواند به سادگی با این کار هم به کاربران خود خدمات رسانی کرده و هم درآمد تبلیغاتی خود را افزایش بدهد.
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزوده شدن لوگوهای تبلیغاتی به نقشه گوگل -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات