ارائه اینترنت پهن باند از سوی BT به بیست و پنج میلیون نقطه در بریتانیا -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- شرکت مخابراتی BT اعلام کرد: «در حال حاضر راه اندازی خدمات پهن باند فیبر نوری برای بیست و پنج میلیون نقطه در انگلستان است»

,ارائه,اینترنت,باند,[categoriy]

ارائه اینترنت پهن باند از سوی BT به بیست و پنج میلیون نقطه در بریتانیا

ارائه اینترنت پهن باند از سوی BT به بیست و پنج میلیون نقطه در بریتانیا -آکاارائه,اینترنت,باند,بیست,میلیون,نقطه

آکاایران: ارائه اینترنت پهن باند از سوی BT به بیست و پنج میلیون نقطه در بریتانیا

شرکت مخابراتی BT اعلام کرد در حال راه اندازی خدمات پهن باند مبتنی بر فیبر نوری برای بیست و پنج میلیون نقطه در انگلستان است، ضمن اینکه این اقدام خود را بسیار موثر و باارزش دانست.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از اینکوایرر،  این خدمات توسط بخش Openreach این مجموعه و به عنوان بخشی از پروژه شان که در سال ۲۰۰۹ در انگلستان شروع شد ادامه می یابد. BT که هم اکنون به ۷۰.۰۰۰ محله خدماتش را ارائه می کند، قصد ادامه و گسترش این طرح خود را دارد.

گفتنی است سرعت انتقال داده از طریق فیبرنوری در سال ۲۰۱۵ به طور متوسط به 29mbps رسید.

شرکت بی.تی(مخابرات بریتانیا) گفت: «هم اکنون حدود ۴ میلیون نفر از پروژه تحویل پهنای باند انگلستان(BDUK) با بودجه دولت استفاد می کنند. باقی مانده ها حدود ۲۱ میلیون نفر تخمین زده شده اند که توسط پروژه تجاری بی.تی تحت پوشش قرار می گیرند.»

,ارائه,اینترنت,باند,[categoriy]

ارائه اینترنت پهن باند از سوی BT به بیست و پنج میلیون نقطه در بریتانیا


شرکت مخابرات بریتانیا افزود: « BDUK تلاش می کند که تا سال ۲۰۱۷ به ۹۵درصد از مردم بریتانیا خدمات ارائه نماید.»

بی.تی تخمین زده است که در سال ۲۰۰۹ بیش از ۴۷۰۰ تلفن مبادله شد و ده ها هزار کابینت خیابانی نصب و یا بازرسی و نگهداری به دسته اتصال فیبر به روزرسانی شده اند.

گفتنی است رقبایی مانند سیتی فایبر بر سر راه این پروژه چالش هایی ایجاد کرده اند، از جمله این چالش ها فروش عمده فیبرهای نوری پهن باند در بازار به منظور کم شدن فروش اجناس بی.تی بوده است. اکنون به نظر می رسد شرکت بی.تی برای حل این چالش ها نیز انرژی زیادی صرف نماید، کاری که بی.تی عملا و به منظور بهبود عملکرد در زمینه ارتباطات تجاری پهنای باند، آغاز کرده است.
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارائه اینترنت پهن باند از سوی BT به بیست و پنج میلیون نقطه در بریتانیا -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات