این روزها کاربران مثل قبل به فیس بوک سر نمی زنند! -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

به گزارش آکاایران: زاکربرگ نگران است

 

آکا ایران- شبکه های اجتماعی آلترناتیوهایی هستند که باعث شده تا کاربران از فیس بوک روی گردان شوند.

,روزها,کاربران,زنند,[categoriy]

این روزها کاربران مثل قبل به فیس بوک سر نمی زنند

این روزها کاربران مثل قبل به فیس بوک سر نمی زنند! -آکاروزها,کاربران,زنند

آکاایران: این روزها کاربران مثل قبل به فیس بوک سر نمی زنند!

فیس بوک روزگاری محل اصلی به اشتراک گذاری لحظات ناب شخصی، تصاویر کودکان و ... بود اما این روزها پست های شخصی در این شبکه اجتماعی رو به کاهش گذاشته که این موضوع باعث نگرانی مدیران شده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از خبرآنلاین، چهره اندیشناک زاکربرگ و مدیران زیردستش دیدنی است که با خواندن گزارش های جدید آماری در The Informatio و Bloomberg بیش ازپیش نگران شده اند.

البته این بدان معنا نیست که لشگر ۱ میلیاردی فیس بوکی ها کلاً با این شبکه قهر کرده اند اما ظاهراً کاربران اپلیکیشن های راحت تر و ساده تری را به جای فیس بوک برای به اشتراک گذاری پیداکرده و به آن انس پیداکرده اند.

اسنپ چت، واتس اپ (که متعلق به خود فیس بوک است) و یا تلگرام و ... آلترناتیوهایی هستند که باعث شده تا کاربران از فیس بوک روی گردان شوند.

طبق آمار جدید ۱۵ درصد از کاربران فعال فیس بوک مانند گذشته پست نمی گذارند و اخیراً نیز ۳۹ درصد به صورت هفتگی اعلام کرده اند که در فیس بوک مانند سابق فعالیت ندارند.

فیس بوک نیز با افزودن ویژگی های جدید مانند On This Day و یا News Feed سعی کرده کاربران را نگه دارد اما درمجموع کارشناسان معتقدند روزهای افول فیس بوک به سرعت نزدیک می شود.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «این روزها کاربران مثل قبل به فیس بوک سر نمی زنند! -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات