تاکسی‌های پلاگین هیبریدی برای لندن

جیلی، مالک چینی کمپانی تاکسی‌های لندن (LTC)، مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار برای توسعه مدل جدید پلاگین هیبریدی تاکسی‌های سیاه‌رنگ سرمایه‌گذاری جذب کرده است. وب‌سایت پدال: جیلی، مالک چینی کمپانی تاکسی‌های لندن (LTC)، مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار برای توسعه مدل جدید پلاگین هیبریدی تاکسی‌های سیاه‌رنگ سرمایه‌گذاری جذب کرده است.

تاکسی‌های پلاگین هیبریدی برای لندن

مدل جدید LTC اولین بار در اکتبر ۲۰۱۵ رونمایی شد و قرار است که بر مبانی ساختار جدید آلومینیومی با استفاده از یک پیشرانه پلاگین هیبرید بنزینی-الکتریکی ساخته شود. جیلی در هفته‌های آینده، خط تولید را به یک کارخانه جدید مستقر در «کاونتری» انگلستان منتقل می‌کند و در آنجا بر روی یک نمونه اولیه از تاکسی TX5 کار خواهد کرد.

تاکسی‌های پلاگین هیبریدی برای لندن

برنامه تولید نشان می‌دهد که زمان مورد انتظار برای شروع فروش این مدل، از سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ میلادی درنظر گرفته شده است؛ یعنی درست قبل از اول ژانویه سال ۲۰۱۸، زمانی که مقامات لندن از همه تاکسی‌های جدید خواسته‌اند که قابلیت حرکت بدون تولید آلودگی داشته باشند.

تاکسی‌های پلاگین هیبریدی برای لندن

کارخانه جدید قرار است که با ظرفیت تولید برابر ۳۶ هزار دستگاه تاکسی در سال کار کند. این در حالی است که به گفته فرانک لی (Frank Li)، سرپرست مالی گروه، این کمپانی هم‌اکنون در حال مذاکره با سایر شهرهای اروپایی برای کاهش آلودگی در ناوگان تاکسیرانی‌شان است. «لی» در این زمینه اضافه می‌کند:

این نقطه عطفی برای ماست؛ این موضوع، نه تنها در زمینه افزایش سرمایه‌ها، بلکه برای هدفی است که آن را دنبال می‌کنیم.

جیلی این مبلغ ۴۰۰ میلیون دلاری را از طریق نوعی از سرمایه‌گذاری موسوم به «ضمانت سبز» جذب کرده است؛ یک فرم محبوب از سرمایه‌گذاری که در آن مبلغ جذب‌شده می‌بایست در پروژه‌های مرتبط با حفظ محیط زیست خرج شود.

تاکسی‌های پلاگین هیبریدی برای لندن

پیتر جوهانسن (Peter Johansen)، مدیر عامل LTC در بیانیه‌ای رسمی در این زمینه می‌گوید:

ما به تولید وسایل نقلیه با قابلیت آلودگی صفر، تعهد داریم. معتقدم که انتشار اوراق مشارکت ضمانت سبز، تأثیر قابل‌توجهی بر رقابت ما در تکنولوژی‌های انرژی جدید خواهد گذاشت. نسل بعدی وسایل نقلیه بدون‌آلودگی ما، TX5 در سراسر جهان به فروش خواهد رسید و یک سیستم حمل‌و‌نقل سازگار با محیط زیست ایجاد خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاکسی‌های پلاگین هیبریدی برای لندن» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات