پورحیدری: شرمنده هواداران شدم

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: هر احتمالی درباره نیمکت مربیگری تیم وجود دارد. کاپ: منصور پورحیدری درباره دیدار روز گذشته استقلال برابر ذوب آهن اصفهان و از دست رفتن جام قهرمانی اظهار داشت: متاسفانه نتوانستم بازی را تماشا کنم و فقط 7، 8 دقیقه آن را دیدم اما آنطور که می گویند تیم خوب بازی نکرد و برای قهرمانی نجنگید. تیم ما به گفته کسانی که بازی را دیده اند محتاط ظاهر شده است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا روز گذشته به رغم سفر به خرمشهر روی نیمکت استقلال ننشست گفت: اتفاقا به خاطر شرایط خاص خودم بود که نتوانستم بازی را ببینم و مجبور شدم در رختکن بمانم. دلم می خواست روی نیمکت بنشینم و به تیم  کمک کنم ولی متاسفانه نشد. شرایط هوا و همچنین استرس بازی برای من ضرر داشت. لذا از بچه ها و مربیان هم عذرخواهی کردم حالا هم شرمنده همه استقلالی ها هستم که نتوانستم در این بازی حساس روی نیمکت باشم.  شاید اگر بازی در تهران بود می توانستم در کنار آنها بنشینم.

پورحیدری درباره صحبت های امروز پیرامون کادر فنی استقلال گفت: باید منتظر جلسه فردا بمانیم تا هیات مدیره تصمیم بگیرد. آنها باید تصمیم بگیرند که این کادر ادامه دهدیا تغییراتی در تیم صورت بگیرد.

وی درباره این موضوع که مدیر باشگاه استقلال گفته است گروهی متشکل از خودش، پورحیدری و معینی مسوولیت انتخاب سرمربی استقلال را برعهده دارند بیان داشت: به من چیزی نگفته اند. اما وظیفه ام است تا تلاش کنم و اگر کاری از دستم برآمد انجام دهم. اگر خارجی بخواهند یک بحث است و اگر به دنبال گزینه داخلی باشند موضوع دیگری مطرح می شود. بنده شخصا نظری ندارم وباید ببینیم هیات مدیره چه برنامه ای را دنبال خواهد کرد.

سرپرست استقلال در پاسخ به این سوال که آیا پرویز مظلومی شانسی برای ابقا دارد بیان داشت: درباره نیمکت هر احتمالی وجود دارد شاید تغییرات در کادر فنی باشد و سرمربی بماند و نفرات کنار دستی اش تغییر کند. شاید هم برعکس شود و این احتمال هم وجود دارد که در راس کادر فنی تغییر داشته باشیم. همانطور که گفتم فعلا نمی توان به این سوال پاسخ داد.

پورحیدری درباره شایعه حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال گفت: نمی دانم بحث حضور علیرضا قطعی شده یا نه اما مدت هاست که در این باره صحبت می شود. علیرضا بازیکن همین تیم بوده و طی دو سال اخیر نتایج خوبی گرفته اما حقیقتا برای من فرقی نمی کند که مربی استقلال چه کسی و خارجی یا ایرانی باشد. برای من خود استقلال و طرفدارانش اهمیت دارد.

پیشکسوت استقلال درباره دلایل نتیجه نگرفتن این تیم خاطرنشان کرد: علت های مختلفی دارد. ما در کادرفنی تغییراتی داشتیم و جوان هایی به تیم  اضافه شدند. مصدومیت روزبه چشمی خیلی تاثیرگذار بود ضمنا جدایی جاسم کرار و نبودن جایگزین برای او به تیم لطمه زد. از همه مهم تر اینکه ما از اول فصل به صدر جدول رفتیم و همین مساله فشار را روی بازیکنان و کادر فنی زیاد کرد. مشکلات دیگری هم وجود داشت که اینجا جای مطرح کردن آن نیست.

پورحیدری درباره دلایل افت مهدی رحمتی تاکید کرد: مهدی دیروز سرحال نبود و آن مهدی همیشگی را ندیدیم. البته من هنوز ضربات پنالتی را ندیده ام ولی معتقدم مسایل روحی و روانی روی کار این دروازه بان تاثیرات زیادی گذاشته است وگرنه مهدی این کاره است و در بحث پنالتی تبحر خاصی دارد.

وی در پایان درباره لیست خرید استقلال که این روزها گمانه زنی هایی پیرامون آن صورت می گیرد گفت: ما تا دیشب درگیر مسابقات بودیم و صحبتی در این باره نکرده ایم. فقط هفته قبل یک جلسه با افشارزاده داشتیم که در آنجا هم زیاد در این باره صحبتی نشد. فعلا باید صبر کنیم تا تکلیف کادرفنی مشخص شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پورحیدری: شرمنده هواداران شدم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات