تصویب مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت پرستاری و تشکر از وزیر بهداشت

معاون پرستاری وزیر بهداشت طی پیامی از تلاش وزیر بهداشت، معاون آموزشی و اعضای شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت جهت تصویب مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت پرستاری قدردانی کرد. آفتاب : به گزارش وبدا، در متن پیام محمد میرزابیگی، معاون پرستاری آمده است:
جناب آقای دکتر هاشمی
وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
حمایت همه جانبه و جانانه حضرتعالی و جناب آقای دکتر لاریجانی معاون محترم آموزشی در چند مرحله از رشته مدیریت پرستاری در جلسه شورای عالی برنامه ریزی برای تصویب مقطع کارشناسی ارشد مدیریت پرستاری، هدیه ای بسیار ارزشمند در ماه مبارک شعبان به جامعه خدوم پرستاری کشور بود.
همانگونه که حضرتعالی به درستی اشاره فرمودید، با وجود بالغ بر 9000 مدیر پرستاری در جایگاه‌های مدیریت پرستاری دانشگاه‌ها، مترون‌ها، سوپروایزرها و سرپرستاران بیمارستان‌های سراسر کشور ضرورتی است که ایجاب می‌کند مدیریت پرستاری نه فقط به صورت گرایش یا دوره کوتاه مدت، بلکه به صورت رشته‌ای مستقل با ابعاد مشخص علمی در سطح کارشناسی ارشد، ایجاد و پرستاران واجد شرایط با فراگیری این علم، بتوانند اثربخش‌تر و کارآمدتر در نظام سلامت کشور خدمت کنند.
امیدوارم با این اقدام مبارک که نشان از اوج دلسوزی حضرتعالی برای اعضای تیم سلامت و بویژه پرستاران عزیز دارد، در آینده‌ای نه چندان دور با تربیت مدیران توانمند در عرصه مراقبت‌های پرستاری، با افزایش کیفیت مراقبت‌های پرستاری و برخورداری پرستاران، مردم، مددجویان و بیماران از نتیجه زحمات این مدیران عزیز، عملا زحمات امروز حضرتعالی و سرمایه گذاری مبارک کلیه اعضای محترم شورای عالی برنامه ریزی با انعکاس مطلوب در عمل، نتیجه‌مند و ثمربخش باشد.»

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصویب مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت پرستاری و تشکر از وزیر بهداشت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات