2 وزارتخانه تفاهم‌نامه همکاری در زمینه مدیریت بحران کشاورزی امضا کردند

تفاهم نامه کشاورزی و کشور تفاهم نامه همکاری میان وزارتخانه های جهاد کشاورزی و کشور به منظور تقویت حمایت از اجرای برنامه‌های کاهش مخاطرات و مدیریت بحران بخش کشاورزی امضا شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، این تفاهم نامه امروز دوشنبه در گردهمایی سراسری مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی توسط عبدالمهدی بخشنده معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی و  اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم نامه همکاری، اجرای طرح ها و برنامه های در اولویت حمایت اعتباری برای پیش بینی، پیشگیری، مقابله، بازتوانی و بازسازی آسیب های ناشی از انواع مخاطرات در بخش کشاورزی از محل منابع اعتباری وزارت جهاد کشاورزی و وزارت کشور به صورت مشترک مورد توافق قرار گرفت.

این توافق در زمینه کاهش مخاطرات و مدیریت بحران در زیر بخش های بیماری های دام، طیور و آبزیان، خشکسالی در مناطق عشایری، آفات و بیماری های گیاهی، جنگل ها و مراتع و اجرای عملیات آبخیز داری و آبخوان داری، خشکسالی و سرمازدگی در مزارع و باغات، اجرای طرح های ارتقای بهره وری مصرف آب و مقابله با بحران کم آبی در حوزه کشاورزی و توسعه بیمه کشاورزی صورت گرفته است.

انتهای پیام// 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «2 وزارتخانه تفاهم‌نامه همکاری در زمینه مدیریت بحران کشاورزی امضا کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات