افزایش اجاره‌بها هزاران ایتالیایی را به خیابان‌ها کشاند

تظاهرات رم مردم پایتخت ایتالیا در اعتراض به گرانی مسکن و اجاره بها در خیابان‌های رم تظاهرات کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پرس‌تی‌وی، هزاران نفر در شهر رم پایتخت ایتالیا و در اعتراض به بحران و گرانی مسکن و اجاره بها به خیابانها آمدند و تظاهرات کردند.

 در حالیکه مأموران پلیس حضوری گسترده در خیابانها و اماکن حساس در رم پایتخت ایتالیا داشتند، هزاران نفر در اعتراض به بحران مسکن و گرانی مسکن و اجاره بها به خیابانها آمدند و تظاهرات کردند.

برآورد می شود در این تظاهرات حدود پنج هزار نفر شرکت داشتند. تظاهرات کنندگان سیاستهای دولت را مسئول بحران اقتصادی و بحران مسکن می دانند. آنها از دولت خواستند برای آنها خانه، شغل و بیمه فراهم کند. برخی از معترضان به تخم مرغ به سمت پلیس و ساختمان بانکها پرتاب کردند.

اخیراً دولت ایتالیا دستور داده است افراد بی خانمانی که ساختمانهای دولتی متروکه را به عنوان محل سکونت خود اشغال کرده اند  از همه خدمات اجتماعی رایگان از جمله تحصیل و درمان محروم شوند. بسیاری از این بی خانمانها به علت از دست دادن شغل خود، نتوانسته اند اجاره بهای خانه خود را پرداخت کنند و در نتیجه بیخانمان شده اند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش اجاره‌بها هزاران ایتالیایی را به خیابان‌ها کشاند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات