آخرین وضعیت امیر غفور از زبان پزشک تیم ملی والیبال

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سیامک افروزی پزشک تیم ملی والیبال، درباره آسیب دیدگی امیر غفور اظهار کرد: این بازیکن بعد از بازی مقابل کانادا یک درد خیلی کوچکی در زانوی راست احساس می کرد که از نظر خودش در حدی نبود که اعلام کند. صبح امروز بهنگام صرف صبحانه غفور صحبتی با من داشت و در این باره مشورت کردیم. ترحیج دادیم که ام آر آی انجام شود. یکسری تشخیص ها در ذهن من هست که خطرناک نیست اما منتظر هستیم که جواب آزمایش ام آر آی بیاید و بعد تصمیم بگیریم.

وی افزود: در این مدت هم درمان هایش را انجام می دهیم. پس به نظرم حداقل بازی فردا در ترکیب تیم نباشد بهتر است. بعد از آن، روز به روز گزارش درمان او را می دهیم. اگر به این نتیجه برسیم که یک هفته یا ۱۰ روز یا کمتر و بیشتر نیاز به درمان دارد، اعلام خواهیم کرد. در غیر اینصورت اگر به این نتیجه برسیم که می تواند در روزهای آینده به تیم کمک کند آن را هم اعلام می کنیم.

پزشک تیم ملی والیبال تاکید کرد: فعلاً قطعی می توانم بگویم آسیب دیدگی غفور خطرناک نیست. چیزی نیست که به آینده والیبالی او ضربه بزند. بیشترین موضوعی که برای ما مهم است اینکه به بازی های آینده با صد در صد توان می رسد یا خیر. سعی می کنیم در روزهای آینده مرتب گزارش وضعیت او را اعلام کنیم.

افروزی درباره دلیل آسیب دیدگی غفور یادآور شد: گویا وی در ست چهارم بازی با کانادا بعد از اسپک در فرود، دچار احساس بدی شده است. حتی دردی نداشته و به نظر خودش موضوع قابل گفتن هم نبوده است چرا که قادر به ادامه بازی بود. بعد از آن چند ساعت از این موضوع گذشت و مشکل درد و تورم نداشت. این یک آسیب دیدگی از ناحیه زانوی پای راست است. انشالله بعد از انجام ام آر آی نتیجه قطعی را اعلام می کنیم. مطمئن هستیم که پارگی رباط ندارد. بدترین تشخیص کشیدگی درجه یک لیگامان(خفیف) است.

فیزیوتراپیست تیم ملی در پایان تاکید کرد: جواب ام آر آی هنوز آماده نشده است. از نظر من نباید در بازی فردا به میدان برود. اما در مورد سایر بازی ها بعدا می توانم نظر قطعی بدهم. اینکه در ترکیب ۱۴ نفره باشد و روی نیمکت باشد یا خیر موضوعی است که باید لوزانو در موردش تصمیم گیری کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آخرین وضعیت امیر غفور از زبان پزشک تیم ملی والیبال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات