استادان بین المللی برجسته دانشگاه علم و صنعت تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، در مراسم روز بین الملل دانشگاه علم و صنعت ایران که بعداز ظهر دوشنبه با حضور دکتر 'حسین سالار آملی' قائم مقام وزیرعلوم در امور بین الملل برگزار شد، دکتر 'علی کاوه' استاد دانشکده مهندسی عمران به خاطر قرار گرفتن در جمع یک درصد دانشمندان برتر جهان تجلیل شد.
دکتر 'تورج محمدی' استاد دانشکده مهندسی شیمی، دکتر 'خسرو مالک نژاد' استاد دانشکده ریاضی، دکتر 'مجید رضا آیت اللهی' استاد دانشکده مهندسی مکانیک، دکتر 'رضا سعادتی' استادیار واحد نور، دکتر 'سوسن روشن ضمیر' استاد دانشکده مهندسی شیمی، دکتر 'سید محمدرضا میلانی حسینی' دانشیار دانشکده شیمی نیز از جمله استادانی بودند که به خاطر قرار گرفتن در جمع یک درصد دانشمندان برتر جهان در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفتند و دکتر 'محمد سعیدی مهرآباد' دانشیار دانشکده مهندسی صنایع هم به دلیل کسب رتبه اول فعالیت های بین المللی دانشگاه علم و صنعت در سال 1393 تجلیل شد.
در این مراسم همچنین 'موسسه کامپوزیت ایران' به دلیل اجرایی کردن برنامه تبادل دانشجو و همکاری مستمر با دانشگاه در برقراری ارتباط علمی با هیات های اجرایی، 'دانشکده مهندسی راه آهن' به خاطر همکاری مستمر با دانشگاه در برقراری ارتباط علمی با هیات های خارجی و اجرایی کردن برنامه ارتباط با صنعت خارج از کشور و 'مرکز مطالعات راهبردی فاوا' به پاس تلاش در ایجاد زمینه همکاری دانشگاه با نهادهای جهانی و برگزاری کارگاه های تخصصی در خارج از کشور به عنوان مراکز تحقیقاتی برتر بین المللی از سوی دانشگاه علم و صنعت معرفی شدند.
همچنین پردیس شماره 2 دانشگاه علم و صنعت به خاطر تلاش های ارزنده در جذب دانشجویان غیرایرانی، 'دانشکده مهندسی مواد و متالوژی' به خاطر تلاش در جهت ایجاد دوره مشترک با دانشگاه های خارجی و 'دانشکده معماری و شهرسازی' به دلیل همکاری مستمر در تبادل دانشجویان کارآموز با خارج از کشور تحت برنامه 'آیسته' مورد قدردانی قرار گرفتند.
علمی**1055**2017

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استادان بین المللی برجسته دانشگاه علم و صنعت تجلیل شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات