سامانه‌های نظارتی و پاسخگویی به شکایات تعیین و تکلیف می‌شوند


مشاور رئیس و مدیرکل مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور در اولین کمیته مدیریت عملکرد در سال جاری از نهایی شدن ارزشیابی سال ۹۴ مدیران خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد استقرار نظام جامع عملکرد در سطح سازمان بهزیستی کشور باشیم.
به گزارش سرویس «اجتماعی» ایسنا، سید حسن موسوی‌چلک از تشکیل اولین کمیته مدیریت عملکرد با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در سال جاری خبر داد و گفت: در این کمیته گزارش‌هایی درخصوص استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد ارائه شد.
مشاور رئیس و مدیرکل مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور، ارزیابی شاخص‌های اختصاصی و عمومی سال 94 و 95 را از موارد مطروحه در کمیته مدیریت عملکرد عنوان کرد و از نهایی شدن شاخص‌های اختصاصی سال جاری تا هفته آتی خبر داد و گفت: همچنین تدوین برنامه راهبردی سازمان بهزیستی کشور با مشارکت مدیران بهزیستی استان‌ها تا آخر تیرماه نهایی می‌شود.
وی ارزیابی استراتژیک برخی شاخص‌های حوزه تخصصی با مطالعه تطبیقی در منطقه و جهان برای ارائه گزارش تحلیل عملکرد سازمان بهزیستی کشور را از دیگر عناوین مورد بررسی این نشست عنوان کرد و تصریح کرد: ارزشیابی سال 94 مدیران نهایی شد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور؛موسوی‌چلک در پایان از تعیین و تکلیف سامانه‌های نظارتی و پاسخگویی به شکایات تا دو ماه آتی خبر داد و یادآور شد: امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد استقرار نظام جامع عملکرد در سطح سازمان بهزیستی کشور باشیم.
انتهای پیام


[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سامانه‌های نظارتی و پاسخگویی به شکایات تعیین و تکلیف می‌شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات