آسیب‌های اجتماعی در حال رشد است/ سرقت و قتل معلول بیکاری و فقر

به گزارش خبرگزاری مهر، قاضی ناصر سراج صبح امروز با حضور در ناحیه ۳۴ دادسرای ویژه سرقت دادسرای عمومی تهران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آن از نزدیک در جریان مشکلات قضات، کارکنان و کارمندان این ناحیه قضایی قرار گرفت.

همچنین رئیس سازمان بازرسی کل کشور طی نشستی با قضات ناحیه ۳۴ دادسرای ویژه سرقت دادسرای عمومی تهران کار در این دادسرا را ایثار دانست و گفت: متأسفانه آسیب‌های اجتماعی در حال رشد است و سر ریز مشکلاتی مانند بیکاری، فقر، مهاجرت، وضعیت نابسامان اقتصادی و مواد مخدر ابتدا به سرقت و بعد به قتل و جنایت تبدیل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: کار قضات، کاری است که غیر از خدا هیچ کس نمی‌تواند پاداش آن را بپردازد. قطعاً خداوند پاداش آن را می‌دهد و در آن دنیا ذخیره آخرت شما خواهد بود.

پیش از سخنان رئیس سازمان بازرسی کل کشور، قاضی ابوالحسنی سرپرست ناحیه ۳۴ دادسرای تهران(ویژه سرقت) و معاون دادستان تهران گزارشی از این ناحیه قضایی ارائه کرد.

همچنین در این بازدید، محسن حاجی‌مزدارانی بازرس‌کل امور واحدهای قوه قضائیه و دادگستری‌های سازمان بازرسی و علی فرهادی بازرس‌کل استان تهران، قاضی سراج را همراهی می‌کردند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آسیب‌های اجتماعی در حال رشد است/ سرقت و قتل معلول بیکاری و فقر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات