۴ بیمارستان در استان تاپایان کاردولت تدبیر وامیدافتتاح می شود

به گزارش خبرنگار مهر، محسن رفیعی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: مهمترین برنامه طرح تحول سلامت در کشور تکمیل ۲۱ هزار تخت بیمارستانی است که سهم استان از این تعداد ۴۰۰ تخت بیمارستانی است.

وی با بیان اینکه این امر باعث افزایش سرانه تخت بیمارستانی در استان می شود، اظهار داشت: این بیمارستانها شامل بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی یاسوج،بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت، بیمارستان۹۶ تختخوابی رازی گچساران و بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی جایگزین بیمارستان شهید رجائی شهر گچساران است.

رفیعی اظهار داشت: اعتباراختصاص یافته برای این طرح از محل طرح تحول سلامت پیش بینی شده است.

وی افزود: ۲۵ میلیارد تومان اعتبار در راستای تکمیل بیمارستانهای استان نیاز است.

مسئول دفتر فنی علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: احداث بخشهای اورژانسی در استان در شهرهای یاسوج و دهدشت از دیگر برنامه های طرح تحول سلامت است که در استان اجرایی می شود.

رفیعی تصریح کرد: در راستای بهبود وضعیت بخشسلامت استان، دو باب کلینیک نیز در شهرهای گچساران و دهدشت افتتاح می شود.

وی افزود: عملکرد بخش سلامت استان در این راستا بسیار مطلوب بوده و در راستای اجرایی شدن پروژه ها رتبه ششم را درکشور داریم.

رفیعی اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزیهای انجام شده بیمارستانهای استان تا شهرویورماه سال آینده به بهره برداری می رسند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۴ بیمارستان در استان تاپایان کاردولت تدبیر وامیدافتتاح می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات