اشتغال‌زایی شهری مورد توجه شهرداران استان مرکزی قرار گیرد

فیلی / معاون استاندار مرکزی معاون عمرانی استاندار مرکزی گفت: اشتغال‌زایی شهری مورد توجه شهرداران استان مرکزی قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، عزیز فیلی ظهر امروز در مراسم همایش شهرداران استان مرکزی که به میزبانی شهرداری اراک برگزار شد بااشاره به مشکلات اقتصادی کشور اظهار داشت: شهرداری اراک، با وضعیت کنونی توانسته تا میزان زیادی رضایت مردم این شهر را در راستای خدمات‌رسانی به مردم جلب کند و به خواسته‌های آنها رسیدگی کند.

وی افزود: شهرداران باید در جهت اشتغالزایی در شهر گامی استوار بردارند و از درنظر گرفتن قوانینی که سبب عدم تحقق این بحث می‌شوند چشم پوشی کنند و بکوشند تا تولیدات را افزایش بدهند.

معاون عمرانی استاندار مرکزی تصریح کرد: باتوجه به بی‌خبر رخ دادن حادثه در هر زمانی، ماباید با تشکیل ستاد مدیریت بحران و برگزاری جلسات متعدد بکوشیم تا آمادگی کامل برای مواجهه با این حوادث و همکاری تمام مسئولان و ستادهای مربوطه را به دست آوریم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما و خشک شدن درختان احتمال بروز آتش‌سوزی در مراتع استان بسیار زیاد است و همه دستگاه‌ها از جمله شهرداری‌ها در هنگام بروز مشکلات موظف به همکاری با دستگاه‌های مربوطه هستند.

فیلی افزود: با توجه به قانون بودجه در سال 1395 باید مباحث مربوط به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها مورد بررسی قرار بگیرد و شهرداران موظف به مطالعه و برسی آن هستند.

معاون عمرانی استاندار مرکزی بااشاره به مشکلات شهرداری های استان مرکزی گفت: شهرداری با کمبود امکانات و مشکلات موجود در ارائه خدمات به شهروندان به خوبی کار کرده است و با توجه به اینکه بودجه عمرانی شهرداری‌ها معادل 2برابر بودجه عمرانی کشور است، تاکنون 600هزار میلیارد ریال طرح عمرانی در کل کشور توسط شهرداری‌ها انجام شده است.

فیلی تصریح کرد: باید در زمینه افزایش همکاری و اعتماد شهروندان با شهرداری تلاش شود، زیرا شهرداری اراک در زمینه ارائه خدمات به شهروندان تاکنون هیچ کوتاهی انجام نداده و در زمینه رفع مشکلات در تمامی بخش‌ها به ویژه ارائه خدمات به شهروندان در مناطق حاشیه شهر اقدامات ماندگاری را در کارنامه خود ثبت کرده است.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری با وجود مشکلات فعلی و کمبود امکانات، بازهم در زمینه فراهم کردن خدمات شهری تلاش چشم گیری داشته است و همچنان می‌کوشد که درخدمات رسانی شهری کوتاهی رخ ندهد.

وی با اشاره به استحکام روابط همکاری بنیادها افزود: باید در بحث افزایش همکاری بکوشیم تا اعتماد مردم شهرمان را جلب کرده و به بهترین نحو ممکن درجهت رفع مشکلات و پاسخگویی به نیازهای مردم اقدام کنیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اشتغال‌زایی شهری مورد توجه شهرداران استان مرکزی قرار گیرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات