چگونه به نمایشگاه كتاب برویم؟

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران برای نخستین بار تجربه برپایی خود را در شهر نمایشگاهی آفتاب تهران تجربه می كند، برای رفاه بازدیدكنندگان و شهروندان چگونگی رسیدن به محل این رویداد فرهنگی معرفی می شود. خبرگزاری ایرنا: بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران برای نخستین بار تجربه برپایی خود را در شهر نمایشگاهی آفتاب تهران تجربه می كند، برای رفاه بازدیدكنندگان و شهروندان چگونگی رسیدن به محل این رویداد فرهنگی معرفی می شود.

شهر جدید نمایشگاهی آفتاب در اتوبان شهید كاظمی، نرسیده به عوارضی تهران- قم، سمت راست و كنار مرقد مطهر امام راحل واقع شده است.

برای رسیدن به این نمایشگاه استفاده از وسایل نقلیه مختلف به انضمام مسیرها پیشنهاد می شود:

* استفاده از خودروی شخصی:

برای رسیدن به نمایشگاه كتاب در شهر آفتاب در صورت استفاده از خودروی شخصی باید وارد آزادراه خلیج‌فارس بشوید.

اتوبان‌های امام علی، چمران و آیت‌الله سعیدی درنهایت به آزادراه خلیج‌فارس می‌رسند. شهر آفتاب درست در ضلع روبه‌روی حرم مطهر قرارگرفته است.

* استفاده از مترو:

در صورت استفاده از مترو باید وارد خط یك (خط قرمزرنگ) بشوید. اینجا همان خط مترویی است كه ایستگاه كهریزك را به ایستگاه تجریش وصل می‌كند.

ایستگاه شهر آفتاب هم یكی از ایستگاه‌های جدید متروی تهران است كه هم‌زمان با راه افتادن نمایشگاه كتاب مسافرگیری می‌كند.

قطارهای مترو از اولین روز نمایشگاه كتاب یعنی 15 اردیبهشت‌ماه،‌از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح كارش را آغاز می‌كند.

فاصله زمانی حركت هر قطار هم فعلاً 15 دقیقه است. آخرین قطار شهر آفتاب را ساعت 8 و 30 دقیقه شب ترك می‌كند.

* استفاده از اتوبوس:

اگر می‌خواهید با اتوبوس به نمایشگاه كتاب و شهر آفتاب بروید،‌ باید از میدان تجریش، میدان صنعت،‌ میدان نوبنیاد، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران‌پارس، میدان آزادی، میدان راه‌آهن، ترمینال جنوب، پایانه خاوران، پایانه نعمت‌آباد و پایانه شاهد اتوبوس‌های شهر آفتاب / نمایشگاه كتاب را سوار شوید.

* استفاده از تاكسی:

برای رسیدن به نمایشگاه كتاب همچنین شهروندان می‌توانند از تاكسی‌ها یا ون‌هایی كه در میدان تجریش، میدان نوبنیاد، میدان صنعت، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران‌پارس، ترمینال آزادی، ترمینال جنوب، میدان راه‌آهن، پایانه خاوران، پایانه نعمت‌آباد و پایانه شاهد به نمایشگاه كتاب / شهر آفتاب می‌روند، استفاده كنید.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران با شعار 'فردا برای خواندن دیر است' از چهارشنبه 15تا شنبه 25 اردیبهشت‌ماه از ساعت 10 تا 20 شب در شهر آفتاب برگزار می شود.

این رویداد بزرگ فرهنگی صبح امروز (سه شنبه 14 اردیبهشت) با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری گشایش یافت.

دربهای این نمایشگاه از صبح فردا به صورت رسمی به روی علاقه مندان و دوستداران كتاب گشوده می شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « چگونه به نمایشگاه كتاب برویم؟ » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات