زندگی میان میلیون‌ها چوب کبریت+تصاویر

مهم نیست شما چه سازه ای و با چه ابعادی لازم داشته باشید. یک کشتی، یک کلیسا، یک خودرو و هر چیز دیگری! فقط کافیست به میزان مورد نیاز چوب کبریت در اختیار یانوش بگذارید. گروه خواندنی‌های نامه نیوز - یک مرد روسی 40 سال تمام وقت و انرژی خودش را برای دانه های چوب کبریت هزینه کرد تا امروز تبدیل شود به مرد سازه های چوب کبریتی در جهان!

یانوش اوربانسکی در خانه و کارگاه بزرگی که برای خودش درست کرده، صدها و شاید هزاران سازه با چوب کبریت دارد که برای درست کردن هر کدام هفته ها وقت صرف کرده است. هنر این مرد روسی در شهر خودش بسیار شناخته شده است و مخاطبان بسیاری برای خرید این سازه ها سر و دست می شکنند.

مهم نیست شما چه سازه ای و با چه ابعادی لازم داشته باشید. یک کشتی، یک کلیسا، یک خودرو و هر چیز دیگری! فقط کافیست به میزان مورد نیاز چوب کبریت در اختیار یانوش بگذارید.

برای درک بهتر هنر این مرد بهتر است نگاهی به آلبوم زیر داشته باشید:‌

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-خواندنیها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زندگی میان میلیون‌ها چوب کبریت+تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات