تقی رستم وندی قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، تقی رستم وندی در حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان قائم مقام وزیر در امور اجتماعی و فرهنگی منصوب شد.

رحمانی فضلی در حکم خود خطاب به تقی رستم وندی آورده است: با عنایت به مراتب تعهد، درایت و سوابق موثر و ارزشمند در حوزه فرهنگی و اجتماعی به موجب این حکم جنابعالی را به سمت رئیس مرکز و قائم مقام وزیر در امور اجتماعی و فرهنگی منصوب می نمایم .

وزیر کشور، پیگیری اولویت های تعیین شده توسط مقام معظم رهبری در حوزه آسیب های اجتماعی، زمینه سازی برای تحقق توسعه اجتماعی به عنوان یکی از زیر ساخت های اصلی توسعه همه جانبه، متوازن و پایدار از طریق تقویت سازمان ها و نهاد های غیر دولتی اجتماعی، بررسی و شناسایی مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی، پیگیری امور مربوط به ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و نیز ساماندهی، هماهنگی و نظارت بر سواحل کشور، تشکیل منظم و مستمر جلسات شورای اجتماعی کشور و پیگیری پیش نویس اساسنامه جدید و توجه ویژه به امور و مسائل جوانان را از اهم وظایفی دانست که انتظار دارد با برنامه ریزی مناسب و ایجاد هماهنگی بین فعالیت های واحد های تابعه و استانی و نظارت بر حسن اجرای وظایف آنان صورت پذیرد.

رحمانی فضلی در این حکم از رستم وندی خواست در ایجاد هماهنگی و تعامل با سایر دستگاه های مرتبط با حوزه اجتماعی و فرهنگی مجدانه در جهت نیل به آن تلاش و کوشش نماید.

وی در این حکم آورده است: توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای " مدظله العالی " در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

گفتنی است مسوولیت های مختلف در سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی و ۵ سال مدیریت شبکه ۴ سیما از جمله سوابق تقی رستم وندی می باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تقی رستم وندی قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات