تست هوش برای کودکان 4 ساله تا 10 ساله - تکناز -آکا

سایت سرگرمیتست هوش ،سوال هوش،چیستان،معما ,[categoriy]

تست هوش برای کودکان 4 ساله تا 10 ساله - تکناز

تست هوش برای کودکان 4 ساله تا 10 ساله - تکناز -آکاتست هوش برای کودکان 4 ساله تا 10 ساله - تکناز -آکا

آکاایران: تست هوش برای کودکان 4 ساله تا 10 ساله

آکاایران: تست هوشی برای محک زدن ضریب هوشی کودکان توسط خود والدین. در عین اینکه تعیین ضریب هوشی کودک ، کاری تخصصی است که توسط  روانشناسان و در مراکز معتبر انجام می شود، ولی تشخیص تقریبی کودکان با هوش بالا هوش متوسط یا کم هوش، کاری مهم است که  توسط والدین قابل انجام است.


 


به گزارش آکاایران: دیوید وکسلر، از معروف ترین کسانی است که تعریف نافذی از هوش ارائه کرده است. از نظر او، هوش عبارت است از توانایی کلی و جامع در فرد که باعث تفکر منطقی فعالیت هدفمند و سازگاری با محیط می شود؛


 


یعنی مرکب از عناصر یا اجزایی که به طور کامل مستقل از هم نیستند و نشانه هوشمندی فرد آن است که می تواند به صورت منطقی بیاندیشد و اعمال برخاسته از هوش او اعمالی هدفدار هستند و توانایی هوش به فرد این امکان را می دهد که خود را با شرایط محیط انطباق دهد. آزمون ترسیم آدمک یکی از آسان ترین عملی ترین و جهانی ترین آزمون های تصویری برای کودکان  است.


 


هدف:
مهم ترین هدف آزمون تعیین درجه هوشمندی سن عقلی و بهره هوشی کودک است.


  

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تست هوش برای کودکان 4 ساله تا 10 ساله - تکناز -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات