دانلود مستقیم اپلیکیشن ها بدون پلی استور -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- گوگل این امکان را به شما خواهد داد که اپلیکیشن ها را مستقیما با جست وجو از طریق اندروید تلفن همراه خود و بدون استفاده از پلی استور دانلود کنید.

,دانلود,مستقیم,اپلیکیشن,[categoriy]

دانلود مستقیم اپلیکیشن ها بدون پلی استور

دانلود مستقیم اپلیکیشن ها بدون پلی استور -آکادانلود,مستقیم,اپلیکیشن,بدون,استور

آکاایران: دانلود مستقیم اپلیکیشن ها بدون پلی استور

گوگل در حال تحقیق بر روی طرحی است که کاربران بتوانند برای اولین بار، اپلیکیشن ها را هنگام جست وجو از طریق اندروید تلفن همراه مستقیما و بدون استفاده از پلی استور دانلود کنند.

به گزارش آکا ایران به نقل از ایسنا، با این ویژگی درست مثل پلی استور، یک پنجره تائید همراه دکمه نصب ظاهر می شود؛ البته ظاهرا شرایط برای برخی از افراد به گونه ای است که تنها با جست وجو از اپلیکیشن گوگل این ویژگی برایشان کار می کند و نه زمانی که از مرورگر کروم استفاده می کنند.

در حال حاضر و تا پیش از این، لینک های پل استور برای کاربران اندرویدی و لینک های اپ استور برای کاربران آیفونی با نتایج جست وجوی گوگل نمایش داده می شد و کاربران را برای نصب اپلیکیشن هدایت می کرد و این اولین بار است که کاربران قادر خواهند بود یک اپلیکیشن را بدون فروشگاه های موبایلی (اپ استور یا پلی استور) دانلود و نصب کنند.

البته اندروید اعلام کرده است که این خصوصیت برای همه اپلیکیشن ها قابل دسترسی نیست و انتظار می رود به آرامی گسترش یابد.

هرچند اندروید حدودا ماه گذشته گزارش هایی از این خصوصیت را ارائه کرده بود که البته تنها اخیرا شروع به کار کرده است.

شما می توانید خودتان با باز کردن گوگل و جست وجوی یک اپلیکیشن این ویژگی را امتحان کنید که در بالای نتایج جست وجو با دکمه نصب ظاهر می شود.

هرچند وقتی که بسیاری از افراد بر روی نصب ضربه می زنند، به سمت پلی استور هدایت می شوند؛ اما هنگام دانلود اپلیکیشن هایی که این ویژگی جدید را دارند، یک پیغام برای افراد ظاهر می شود و مانند وقتی که وارد پلی استور شده اند، می توانند آن اپلیکیشن را دانلود کنند.

سال گذشته، گوگل برای اپلیکیشن های سیستم عامل ios، شاخص اپلیکیشنی را معرفی کرده بود که به کاربران آیپاد، آیفون و آیپدتاچ محتوای اپلیکیشن های موبایلی را مستقیم و از جست وجوی گوگل نشان می داد.

البته هنوز مشخص نیست که گوگل بتواند این ویژگی (دانلود مستقیم اپلیکیشن ها) را برای کاربرانی که از اپ استور اپل استفاده می کنند هم به کار برد.[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانلود مستقیم اپلیکیشن ها بدون پلی استور -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات