اهتمام به امر به معروف ونهی از منکر زمینه ساز پیشرفت و رفع کمبود در جامعه است

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی دوشنبه در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان امربه معروف و نهی از منکر را نشانه عشق به مکتب و دین و علاقه انسان به سلامت جامعه دانست و اظهار داشت: امنیت به عنوان یکی از نیازهای اساسی افراد و جامعه از طریق امر به معروف و نهی از منکر محقق می‌شود.
آیت الله نعیم آبادی با بیان اینکه امروزه به دلیل سرایت فرهنگ غرب و رواج فردیت گرایی بینش برخی افراد جامعه نسبت به این فریضه مهم الهی منفی شده ، تاکید کرد: مبلغان برای موثر واقع شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید آن را زیبا ترسیم کنند.
وی بر تدوین برنامه‌ریزی مناسب در راستای نهادینه و ترویج و سپس اجرای امر به معروف و نهی از منکر تاکید و بیان‌داشت: در صورت عدم برنامه‌ریزی صحیح و مناسب در جهت ترویج این فریضه الهی هیچ نتیجه ای کسب نمی‌شود.
آیت الله نعیم آبادی با تاکید بر استفاده از همه توان برای حذف منکرات از بدنه جامعه و ترویج معروفات گفت: امروز بازسازی و ترسیم چهره زیبای امر به معروف و نهی از منکر ، ارائه تعریف صحیح و آسیب شناسی این موضوع مهمترین وظیفه است.
در پایان این نشست از مدیران و روابط عمومی های دستگاه های اجرایی فعال در زمینه امر به معروف و نهی از منکر تجلیل شد.
7198/ 6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اهتمام به امر به معروف ونهی از منکر زمینه ساز پیشرفت و رفع کمبود در جامعه است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات