احداث یکهزار و 600 طرح اقامتی در کشور توسط بخش خصوصی

به گزارش خبرنگار ایرنا مرتضی رحمانی موحد روز دوشنبه در حاشیه کارگروه گردشگری لرستان در جمع خبرنگاران افزود :در سال های 93 و 94 در ساخت هتل های پنج و چهار ستاره و گردشگری حمایت های قابل توجهی از سرمایه گذاران شد.
وی با بیان اینکه امسال نیز از ساخت اقامتگاههایی که بیش از 60 درصد پیشرفت دارد حمایت می شود بیان کرد: در سیاستگذاری های سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان ها با توجه به ظرفیت های موجود مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
به گفته وی در ایران جاذبه های تاریخی و طبیعی متنوعی وجود دارد که استان ها براساس ظرفیت ها دسته بندی و میزان تاثیر گذاری در حوزه های داخلی و خارجی باید برنامه ریزی کنند.
رحمانی موحد تصریح کرد:لرستان در برنامه ریزی های این سازمان در جمع هفت استان مشمول بسته سفر قرار گرفت و مراحل جمع بندی در حال طی شدن است که این طرح از نیمه تیرماه به مدت شش ماه اجرا می شود.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری گفت: در این برنامه دفاتر خدمات مسافرتی برنامه هایی در راستای حضور گردشگران داخلی و خارجی و آشنایی هرچه بیشتر با استان را اجرا می کنند .
وی افزود : همچنین در حوزه معرفی، نمایشگاهی و جشنواره ای ، تکالیفی برای استان ها در راستای آشنایی مردم و رفت و آمد بیشتر و توسعه گردشگری در دو بخش استفاده از صندوق توسعه ملی و استفاده از بودجه سازمان در کمک های فنی و اعتباری تعریف شده است.
7274/6060

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «احداث یکهزار و 600 طرح اقامتی در کشور توسط بخش خصوصی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات