مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در اردبیل پایان یافت

رییس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل روز دوشنبه در این مراسم با بیان اینکه این دوره از مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در سه مرحله استانی ، منطقه ای و ملی برگزار می ‌شود گفت: انتظار می ‌رود با همکاری بیشتر مسوولان فرهنگی مراکز آموزش عالی استان در سال ‌های آینده استقبال بیشتری از این مسابقه شود.
رامز نصیری صالح با اشاره به این که مناظره ، فضای مناسبی برای گفت و گو و تحمل نظرات مخالف ایجاد می‌کند افزود:
اعتقادات و باورها ساحت درونی ماست که در مناظره به معرض دید گذاشته می ‌شود و بستر خوبی برای ابراز نظر و برخورد مناسب با رقیب فراهم می کند.
او از دانشجویان خواست به عنوان سفیران جهاد دانشگاهی در معرفی فعالیت ‌های این نهاد انقلابی مشارکت فعال داشته باشند.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی جهاد دانشگاهی اردبیل ، دبیر اجرایی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان اردبیل نیز گفت: این دوره از مسابقات با شرکت هشت گروه از دانشگاه پیام نور مشگین ‌شهر ، مرکز آموزش علمی ، کاربردی شعبه جهاد دانشگاهی اردبیل ، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و دانشگاه پیام نور اردبیل و با قضاوت هیات داوران متشکل از محسن علایی ، فرشته پورمحسنی و علی خالق‌خواه از اعضای هیات علمی دانشگاه ‌های محقق اردبیلی و پیام نور اردبیل برگزار شد.
نجیبه خروشی افزود: در این دوره گروه آرمان دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل به مرحله منطقه ‌ای راه یافت و گروه دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به عنوان گروه اخلاق انتخاب شد.
6018/6016

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در اردبیل پایان یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات