دلیل آیان برای اعلام نکردن میزان محرومیت الکسی لوچف


رییس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری گفت:‌ نمونه دوم لوچف هم مثبت شده و او به دادگاه CAS اعتراض کرده است. تا زمانی که نتیجه دادگاه نیاید، نمی‌توانیم نظر خاصی در مورد او بدهیم.
به گزارش ایسنا، تاماش آیان در حاشیه دیدار با رییس کمیته ملی المپیک، درباره وضعیت الکسی لوچف بیان کرد: نمونه دوم لوچف نیز مثبت شده اما این ورزشکار به دادگاه CAS اعتراض کرده است. با این حال هر دو نمونه A و B او از مسابقه‌های جهانی وزنه‌برداری آمریکا مثبت اعلام شده است.
آیان در پاسخ به این پرسش که چرا فدراسیون جهانی وزنه‌برداری به طور رسمی اعلام نمی‌کند نمونه دوم لوچف هم مثبت شده است؟ تصریح کرد: ما تا زمانی که پروسه تمام نشود،‌ نمی‌توانیم نظر خاصی بدهیم. باید به ورزشکار هم احترام بگذاریم. ورزشکار حق دارد که درخواست نمونه دوم بدهد اگر آن هم مثبت شد حق دارد جلسه‌ی استیناف بخواهد که از خود دفاع کند که البته این جلسه سه هفته پیش برگزار شد. در نهایت باز هم ورزشکار حق دارد که برای دفاع از خود به دادگاه CAS برود و تا آن زمان ما صبر می‌کنیم نتیجه آن هم مشخص شد، رای را اعلام خواهیم کرد.
او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه وزنه‌برداران زیادی در مسابقه‌های جهانی آمریکا دوپینگ‌شان مثبت شده اما چرا هنوز فدراسیون جهانی میزان محرومیت آن‌ها را اعلام نکرده؟ تصریح کرد: از آن زمان 6 ماه گذشته است و ما نمی‌خواهیم که این پروسه طولانی شود و باید آن را ببندیم. اما هنوز نتوانستیم این کار را انجام دهیم. در حالی که باید پروسه آن را کوتاه‌تر کنیم زیرا هنوز نتایج تکمیل نشده و تا زمانی که پروسه کامل نشود، نمی‌توانیم نظری بدهیم.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دلیل آیان برای اعلام نکردن میزان محرومیت الکسی لوچف» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات