برانکو تصمیمش را درباره صادقیان گرفت

سرمربی تیم پرسپولیس در نیم فصل لیگ برتر با بازگشت پیام صادقیان به جمع سرخپوشان مخالفت کرد. کاپ: در حالیکه پیام صادقیان طی روزهای گذشته بارها و بارها خواهان به وجود آمدن شرایطی برای بازگشت به پرسپولیس شده است،حالا اطلاعات جدیدی در این باره منتشر شد.

صادقیان که فصل گذشته را در دو تیم نفت و صبا سپری کرد،خیلی زود متوجه شد چه جایگاهی در پرسپولیس داشت و آن را از دست داد.

او در نیم فصل لیگ برتر،وقتی از نفت جدا شد،با کریم باقری تماس گرفت و از او تقاضا کرد شرایط بازگشتش به پرسپولیس را فراهم کند.

مربی سرخپوشان هم پس از این،با برانکو صحبت کرد اما پاسخ پرفسور یک نه بزرگ به این موضوع بود.

کریم باقری کمی بیشتر ماجرا را توضیح داد اما برانکو بر مواضع اصولی اش پای فشرد و تاکید داشت که بازگشت صادقیان نباید اتفاق بیفتد.

حالا و چند ماه بعدتر از این اتفاق،دوباره صادقیان پیامی برای برانکو داده و می خواهد پرسپولیسی شود.

اتفاقی که با تشکیل کمپین و طومار هم همراه شده و دوباره پای درخواست از کریم باقری وسط آمده،هر چند مربی پرسپولیس دیگر نمی خواهد به ماجرا ورود کند و در این شرایط تغییر نظر مرد کروات بسیار دور از ذهن به نظر می رسد.

شاید صادقیان امروز بیش از گذشته حسرت روزهایی را بخورد که از ذوب آهن اصفهان با سلام و درود راهی پرسپولیس شد و خیلی زود با چند سکانس حاشیه ساز،لقب یاغی سرخ ها را به خود گرفت.

زود گذشت آقای صادقیان،نه؟

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « برانکو تصمیمش را درباره صادقیان گرفت » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات