دوومیدانی کاران کردستانی دو نشان نقره و برنز رقابت های جایزه بزرگ را بدست آوردند

به گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مسابقه های جایزه بزرگ دوومیدانی، انتخابی رقابت های بین المللی ترکیه و جام کازانف قزاقستان در روز شنبه هشتم خرداد در دو بخش مردان و زنان در مجموعه اختصاصی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.
در این رقابت ها زنان در نوبت صبح و در مواد 200متر، 400 متر و پرش سه گام و مردان در نوبت عصر و در مواد 100 متر، 200 متر، 400 متر، 800 متر، پرتاب وزنه، پرتاب دیسک، پرتاب چکش، پرتاب نیزه، پرش ارتفاع، پرش طول و پنج هزار متر به مصاف یکدیگر رفتند.
در ماده 100 متر سامان دستمرد دونده مریوانی با زمان 10:84 ثانیه به مدال نقره بخش مردان را از آن خود کرد و رقابت های زنان نیلوفر سرحدی در ماده 400 متر 59:32 ثانیه حائز نشان برنز این دوره از مسابقه ها شد.
تیم استان کردستان با دو نماینده در این رقابت ها شرکت کرد و در پایان با کسب یک نشان نقره و برنز در بخش مردان و زنان به کار خود پایان داد.
1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دوومیدانی کاران کردستانی دو نشان نقره و برنز رقابت های جایزه بزرگ را بدست آوردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات