کلاس های آموزشی داوری و مربیگری کشورهای خارجی در تهران غیرقانونی است

حسن میرزا آقابیک روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: برگزاری هر گونه کلاس آموزشی و داوری باید به تایید هیات های ورزشی استان و فدراسیون های ورزشی برسد.
وی گفت: در فصل تابستان شاهد انتشار برخی پیام های تبلیغاتی از سوی آموزشگاه های مختلف فنی و حرفه ای و موسسات ورزشی خارجی هستیم که باید مجوز های خود را از مسئولان ورزشی استان دریافت کنند.
آقابیک با بیان اینکه باید کمیته دانش آموزی و کارگری هیات های ورزشی استان تهران تا اوایل مهر ماه ایجاد می شود گفت: تشکیل این کمیته ها می تواند به ورزش استان تهران کمک دو چندانی کند چرا که این کمیته ها نقش به سزایی در تربیت افراد جدید در 48 هیات ورزشی استان دارد.

*حضور دو رگه های جدید در تیم ملی راگبی
رئیس انجمن راگبی کشور نیز از حضور ورزشکاران دو رگه در تیم ملی ایران خبر داد و گفت: در حال حاضر پیمان سید صفی از انگلیس و نوید مهدی از آمریکا در تیم ملی حضور دارند.
آقابیک بدون بیان نام دو ملی پوش دورگه جدید از کشور فرانسه در ترکیب راگبی مردان کشورمان افزود: امیدواریم با حضور این نفرات تیم ملی کشورمان را تقویب کنیم.
آقابیک اظهار کرد: مهم ترین برنامه های انجمن راگبی اعزام تیم دانشجویان کشورمان به کشور ایرلند است که مقدمات اولیه آن با دانشگاه پیام نور انجام شد.
رئیس انجمن راگبی گفت: برنامه دیگر راگبی راه اندازی آموزشگاه ها این رشته ورزشی در تمامی مدارس کشور است که با این طرح بتوانیم تیم خود را در مهرماه به هنگ گنک اعزام کنیم.
به گفته آقابیک آخرین رتبه آسیایی راگبی ایران در آسیا دهم و در سطح جهانی هشتادو پنجم است.
تهرام/7247/**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کلاس های آموزشی داوری و مربیگری کشورهای خارجی در تهران غیرقانونی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات