قرارداد ساخت سانتریفیوژ برای استفاده در بالادست نفت امضا شد


قرارداد ساخت یک دستگاه سانتریفیوژ اولترا برای استفاده در حوزه بالادست صنعت نفت، میان پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان انرژی اتمی امضا شد.
به گزارش ایسنا، پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان انرژی اتمی پیرو تفاهمنامه ای که ١٧ فروردین ماه امسال و در آستانه دهمین سالروز ملی فناوری هسته‌ای امضا کرده بودند و در مسیر اجرایی کردن یکی از بندهای این تفاهمنامه، بعدازظهر امروز (دوشنبه، ١٠ خردادماه) قرارداد همکاری امضا کردند.
این قرارداد همکاری در حضور علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی و محمدرضا مقدم، معاون وزیر نفت در امور پژوهش و فناوری و سرپرست معاونت امور مهندسی این وزارتخانه، میان حمیدرضا کاتوزیان، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و علی اصغر زارعان، معاون سازمان انرژی اتمی امضا شد.
بر اساس این قرارداد همکاری، یک دستگاه سانتریفیوژ اولترا از سوی سازمان انرژی اتمی ساخته و برای استفاده در لابراتورهای پژوهشگاه صنعت نفت به منظور بهره مندی در حوزه بالادستی این صنعت، در اختیار پژوهشگاه قرار می گیرد.
پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان انرژی اتمی، ١٧ فروردین ماه امسال تفاهمنامه همکاری مشترکی را به امضا رساندند که بر مبنای آن، همکاری در حوزه های تحقیقاتی، مشاوره ای و آموزشی در دستور کار دو طرف قرار گرفت و مقرر شد، پژوهشگاه نفت از ١٠ دستگاه سانتریفیوژ اولترای سازمان انرژی اتمی در مطالعات مخازن نفت و گاز استفاده کند؛ امروز قرارداد نخستین دستگاه سانتریفیوژ مورد درخواست پژوهشگاه صنعت نفت در سالن خوارزمی سازمان انرژی اتمی امضا شد.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قرارداد ساخت سانتریفیوژ برای استفاده در بالادست نفت امضا شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات