اضافه شدن ترجمه خودکار به خدمات جستجوی گوگل -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- خدمات ترجمه جدید گوگل به همه زبان های مورد پشتیبانی بخش ترجمه گوگل در دسترس است.

,اضافه,ترجمه,خودکار,[categoriy]

اضافه شدن ترجمه خودکار به خدمات جستجوی گوگل

اضافه شدن ترجمه خودکار به خدمات جستجوی گوگل -آکااضافه,ترجمه,خودکار,خدمات,جستجوی,گوگل

آکاایران: اضافه شدن ترجمه خودکار به خدمات جستجوی گوگل

ارائه خدمات جستجو با ارزش ترین دارایی گوگل است و حالا این شرکت برای افزایش محبوبیت جستجوگر خود قابلیت جدیدی به آن اضافه کرده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، گوگل ۱۰ سال بعد از عرضه خدمات جستجو قابلیت ترجمه خودکار کلمات خارجی را به جستجوگر خود افزوده تا در زمان تایپ این لغات در جستجوگر ترجمه آنها هم امکان پذیر شود.

کاربران از این به بعد در صورت تایپ یک کلمه در بخش جستجو به زبان خارجی نتایج را در یک برگ جداگانه در بالای فهرست همه جستجوها مشاهده می کنند و ترجمه کلمه خارجی هم در کنار آن نمایش داده می شود.

همچنین لینک کوچکی در کنار این مجموعه تعبیه شده تا کاربران در صورت علاقه بتوانند ترجمه مفصل تری را در سرویس ترجمه گوگل مشاهده کنند. خدمات یاد شده به همه زبان های مورد پشتیبانی بخش ترجمه گوگل در دسترس است.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اضافه شدن ترجمه خودکار به خدمات جستجوی گوگل -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات