200 میلیون ریال زکات در شهرستان مرزی مهران جمع آوری شد

مرتضی مرادپور روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با شروع برداشت محصولات پاییزه کشاورزی جمع آوری زکات نیز آغاز شد تا در زمینه کمک به فقرا و نیازمندان هزینه شود.
وی افزود: 400 نفر مودی زکات در این شهرستان وجود دارد که زکات پرداختی در زمینه فعالیت های عمرانی نظیر ساخت مساجد و حسینیه ها، کمک به ایتام، فقرا و تهیه جهیزیه نوعروسان زیر پوشش این نهاد حمایتی هزینه می شود.
مرادپور تاکید کرد: دعوت از عاملین، مبلغین، رابطین زکات و کشاورزان برای برپایی جلسات زکات و همچنین مراجعه چهره به چهره با کشاورزان، استقرار نیروها در محل برداشت محصول و طرح تهیه شناسنامه ویژه مؤدیان و پرداخت کنندگان زکات از اقدام های تبلیغاتی زکات در سال جاری است.
مرادپور یادآور شد: با توجه به استقبال کشاورزان در امر پرداخت زکات پیش بینی می شود امسال بیشتر از سال گذشته زکات در این شهرستان مرزی جمع آوری شود.
وی با اشاره به آثار و برکات پرداخت زکات در زندگی فردی و اجتماعی بر لزوم فرهنگ سازی بیشتر آن تاکید کرد و گفت: برای ترویج احکام اسلامی از جمله پرداخت زکات باید متولیان امر و دست اندرکاران را یاری کنیم.
شهرستان مهران در 85 کیلومتری جنوب غربی ایلام قرار دارد
7170/9002

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «200 میلیون ریال زکات در شهرستان مرزی مهران جمع آوری شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات