ایرانگردی خارجی 5 برابر می‌شود

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: یکی از برنامه‌های سازمان ایجاد 120 هزار شغل در حوزه گردشگری است. آفتاب : مرتضی رحمانی موحد در اولین نشست مشترک مدیران ستادی معاونت گردشگری و معاونین گردشگری استان‌ها، بیان کرد: برای پیشبرد اهداف عموم و اجرای بهتر سیاست‌های سازمان باید زمان بیشتری را به نشست‌های مشترک اختصاص دهیم تا تمام جوانب را بررسی کنیم.
وی اضافه کرد: امسال به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است و براساس زمان‌بندی که شده و سیاست‌های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، یکی از بندهای اجرایی بر دوش سازمان میراث فرهنگی در این حوزه ورود ایرانگردی خارجی باید به عدد 5 برابری برسد.
رحمانی موحد ادامه داد: در چارچوب برنامه پنجم و سیاست برنامه‌های پیش‌بینی شده حجم وسیعی از کارها و امور جاری بر عهده ما قرار داده شده است.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی افزود: هدف‌گذاری کمّی دیگری که به ما واگذار شده، بحث اشتغالزایی و توسعه آن است. در حوزه کلان گردشگری سازمان موظف به ایجاد 120 هزار شغل شده است.
وی گفت: در طول دوره یازدهم این مهم باید اجرایی شود و برای این کار چارچوب کلان و هدف‌گذاری آن اعتبار مشخص شده است.
به گزارش ایسنا، رحمانی موحد خاطرنشان کرد: علاوه بر برنامه سالیانه در زمینه اشتغال و توسعه گردشگری زیرساخت‌های اشتغال نیز باید اجرایی شود. کار سازمانی مختصات خود را دارد و مهم‌ترین شاخص، هماهنگی و همکاری بین سازمانی است که بر قدرت و توان سازمان می‌افزاید.
این مسئول تصریح کرد: حوزه گردشگری با درآمد مالیات رقابت می‌کند و می‌توان اعتبار قابل توجهی را به خزانه واریز کند. امسال فعالیت‌هایی را در سازمان ساماندهی می‌کنیم و با توسعه آنها امیدواریم بتوانیم سفره‌ای را گسترش دهیم که تبعات اجتماعی مثبتی به همراه داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایرانگردی خارجی 5 برابر می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات