میدان بهارستان پیاده راه می شود/ پاسخ سازمان اتوبوسرانی به انتقاد مردم از ترافیک

میدان بهارستان پیاده راه می شود/ پاسخ سازمان اتوبوسرانی به انتقاد مردم از ترافیک جامعه > مشکلات مردم - شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در جوابیه ای نسبت به یک انتقاد مردمی از ترافیک در اطراف میدان بهارستان اعلام کرد به زودی این میدان، پیاده راه می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یکی از انتقادهای مرسوم مخاطبان در سرویس مشکلات مردم، موضوع ترافیک خیابانهاست. یکی از مخاطبان در این باره نوشته است: خطوط اتوبوس رانی زیاد در اطرف میدان بهارستان، آن را تبدیل به یک پایانه بزرگ اتوبوس کرده است، شلوغی و آلودگی هوا و آلودگی های صوتی ناشی از آن، کیفیت حضور پیاده در این میدان میدان ارزشمند تاریخی را بسیار تحت تاثیر قرار داده آن هم در حالی که به یمن گسترش مترو خط دو و چهار و همچنین خط هفت و شش در آینده نزدیک، بسیاری از خطوط اتوبوس رانی که مبدا و مقصدشان بهارستان است بی توجیخ ترافیکی به نظر می آید؛ مانند بهارستان کلاهدوز، بهارستان بلوار ابوذر، بهارستان رسالت و... خطوط دیگر مثل بهارستان شوش هم می توانند چند متر پایین تر در چهارراه سرچشمه مستقر شوند با یک اقدام کم هزینه و ساده کیفیت حضور پیاده در بهارستان به میزان زیادی افزایش می یابد، ممنون بابت پیگیری.


پس از پیگیری موضوع از طریق شرکت واحد اتوبوسرانی، جوابیه ای به شرح زیر به دفتر خبرگزاری خبرآنلاین رسید که عینا منتشر می شود:

 

مدیر مسئول محترم خبرگزاری خبرآنلاین
موضوع: پاسخ به مطلب "خطوط اتوبوسرانی زیاد در اطراف میدان بهارستان که میدان را به یک پایانه بزرگ اتوبوس تبدیل نموده"
با سلام
احتراما با عنایت به مطلب ذکر شده در خبرگزاری خبرآنلاین با عنوان "خطوط اتوبوسرانی زیاد در اطراف میدان بهارستان که میدان را به یک پایانه بزرگ اتوبوس تبدیل نموده" به آگاهی می رساند:
طرح مطالعات و ساماندهی تغییر مسیر ترافیکی در محدوده شهرداری منطقه 12 که میدان بهارستان نیز در این طرح قرار دارد، در آینده نزدیک با احداث پیاده راه در میدان مذکور و سایر نقاط این منطقه به منظور کاهش ترافیک و آلودگی در دستور کار حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک قرار دارد.
فریگرد رزم آرا
مشاور مدیرعامل در امور اطلاع رسانی و تبلیغات


45231

 

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - شهرداری تهران - اتوبوس - ترافیک -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میدان بهارستان پیاده راه می شود/ پاسخ سازمان اتوبوسرانی به انتقاد مردم از ترافیک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات