انتصاب رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات

به گزارش گرداب، این کارگروه باید با ارزیابی و پیش‌بینی نیازهای ارتباطی و استفاده از ظرفیت‌های تمامی بخش‌های مختلف وزارت ارتباطات، امکانات اپراتورهای داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی برنامه‌ریزی لازم و دقیق برای تأمین ارتباطات و زیرساخت‌های مخابراتی جهت ارائه خدمات با کیفیت مناسب کند.

وزیر ارتباطات در حکم جداگانه‌ای، آذری جهرمی را با حفظ سمت به عنوان "رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز تابعه" منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

"به استناد بند "ح" ماده (1) آئین‌نامه اجرایی بند (11) ماده(121) قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی (موضوع مصوبه شماره 19454/ت33266/ه مورخ 22/4/84 هیات وزیران)  و نطر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان "رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز تابعه" منصوب می‌نمایم.

امید است در راستای اجرای سیاست های کلی نظام در بخش پدافند غیر عامل کشور(29/11/1389) و سند راهبردی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات و با اتکال به قادر متعال و به کارگیری تمامی مساعی خویش در راستای کاهش آسیب‌پذیری، افزایش پایداری‌ها، تولید بازدارندگی، تسهیل مدیریت بحران و تداوم خدمات ضروری در حوزه پدافند سایبری کشور و شکوه و سربلندی ایران اسلامی با همدلی، همکاری و تعامل با دبیرخانه و سازمان پدافند غیرعامل کشور و نیز سایر اعضای کمیته و کلیه مدیران وزارت، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز تابعه در جهت انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله جدیت و تلاش و افری را ایفا نمایید.

توفیقات روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم."

[ منبع این خبر سایت گرداب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتصاب رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات