نمایشگاه صنایع دستی محل مناسبی برای تجارت خریداران خارجی است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از  روابط عمومی معاونت صنایع دستی کشور،  رنه ریبیک تاجر هلندی در بازدید از نمایشگاه ملی صنایع دستی ضمن اظهار خرسندی و شگفتی از تجمیع همه گونه های صنایع دستی دریک محل گفت: بار نخست است که به ایران سفر کردم برای انعقاد چند قرارداد کاری و تجاری جدید واگر بخواهم دوباره خرید صنایع دستی داشته باشم دوباره به ایران سفر می کنم.

وی افزود: این نمایشگاه به خوبی برنامه ریزی شده و همه چیز بسیار خوب است, اینکه همه نوع از صنایع دستی در این نمایشگاه به نمایش درامده است بسیار برای خریداران,تاجران و صادرکنندگان داخلی و خارجی خوب و سودمند است.

این تاجر هلندی یاداور شد: در این نمایشگاه در بازدیدهایی که داشتیم خریدهای خوبی انجام دادیم تا در هلند به فروش برسانیم, محصولاتی که بسیار نمونه و خاص هستند.
ریبیک یاداور شد: بیشتر در حوزه مبلمان, تزئینات داخلی و تجهیزات خریدهایی را صورت دادیم تا در هلند به فروش برسد.

وی در این زمینه پیشنهاد کرد: اگر امکان تبلیغات برون مرزی در زمینه برگزاری نمایشگاهها نیز صورت گیرد بسبار میتواند در تبادل و معرفی صنایع دستی با کیفیت و اصیل ایرانی در دنیا موثر واقع شود.

ریبیک  تصریح کرد: معتقدم اینگونه نمایشگاهها بیشتر به فروش و توسعه صنایع دستی کمک میکندکه امیدواریم در سالهای اینده هم شاهد برگزاری ان باشیم.

این خریدار هلندی تاکید کرد:برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در فروش و صادرات صنایع دستی بسیار تاثیرگذار است, همچنین نمایشگاه هایی مانند نمایشگاه ملی صنایع دستی محل بسیار مناسبی برای خریداران خارجی برای خرید و تجارت هستند که با تمهیدات همه جانبه باید بیشتر تقویت شوند.

ریبیک در پایان سخنانش تاکید کرد: در اروپا هم در نمایشگاه ها محصولات جدیدرا به نمایش میگذارند تا ضمن اشنایی مردم به خرید این اثار نیز کمک شود.این نکته هم برای تولیدکننده و هم برای مصرف کننده و خریدار مهم و مفید است. باید تاکید کنم که از ارامش و هماهنگی امور در ایران بسیار شگفت زده شدم.

 این گروه هلندی در ادامه بازدید و خرید خود از نمایشگاه ضمن دیدار با معاون صنایع دستی کشور در زمینه برنامه های اینده برای صادرات صنایع دستی ایران نیز بحث تبادل نظر داشتند.

در این راستا بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی کشور تاکید کرد, این نخستین تجربه برای دعوت از هیئت های خارجی برای بازدید و خرید از نمایشگاه بود که تجربه خوبی نیز بود که امیدواریم در سالهای. بعد بصورت گسترده تری این امر صورت پذیرد.

وی افزود: حضور هیئت های خارجی در نمایشگاه برای ما بسیار مهم و کمک کننده است.

نامور مطلق تاکید کرد: امیدواریم سازمان تجارت جهانی در ایران با توجه به وظیفه ای که در این رابطه دارد به ما کمک کنند تا در این رابطه موفق تر عمل کنیم.در سالهای اینده نیز در این راستا حتما با این سازمان هماهنگی های لازم صورت می پذیردتا به موفقیت های بیشتری دستیابیم.

 در روزهای گذشته نیز رایزن فرهنگی چین, سفیر بلغارستان و دیگر هیات های خارجی از نمایشگاه بازدید و خرید داشته اند.

بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران از ۵تاص۱۰ خردادماه از ساعت ۱۰ تا۲۰ پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان است.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نمایشگاه صنایع دستی محل مناسبی برای تجارت خریداران خارجی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات