مجموعه شعر آیینی و انقلاب اسلامی فارس منتشر می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی حوزه هنری فارس، هاشم کرونی مدیر مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری فارس با بیان این خبر، افزود: با هدف معرفی توانمندی های شعری استان فارس و با عنایت به لزوم تهیه ی مواد مناسب جهت فعالیت پژوهشگران ادبی و آکادمیک جهت نوشتن پایان نامه های دانشگاهی و پژوهش های تخصصی پیرامون شعر استان فارس برآنیم هر سال یک مجموعه شعر تحت عنوان شعر سال منتشر کنیم

وی گفت: هم اکنون با اعلام این فراخوان مقدمات تدوین مجموعه ی شعر۱۳۹۵ فارس فراهم گردیده و امیدواریم با مشارکت شاعران استان کاری درخور و قابل قبول تدوین شود.

کرونی گفت: همچنین با توجه به رسالت های حوزه هنری درنظر داریم مجموعه شعری در حوزه شعر آیینی و شعر انقلاب اسلامی شامل مفاهیم شعر مذهبی ، شعر پایداری و بیداری اسلامی و شعر انقلاب اسلامی تدوین و به صورت مستقل منتشر کنیم.

وی در رابطه با نحوه ی دریافت آثار گفت: شاعران ارجمند استان فارس بایستی حداکثر ۳ قطعه شعر را با ذکر عنوان پروژه ی کتاب های مورد نظر (شعر۹۵یا شعر آیینی و انقلاب اسلامی) همراه با مشخصات کامل شامل سن تاریخ و محل تولد و مدرک تحصیلی و شماره های تماس ثابت و همراه خویش را تا پایان تیرماه جاری به نشانی adabifarsart@gmail.com ارسال نمایند.

مسوول مرکز آفرینش های ادبی حوزه ی هنری فارس در پایان افزود: به زودی فراخوان کتاب داستان ۹۵ فارس نیز منتشر خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجموعه شعر آیینی و انقلاب اسلامی فارس منتشر می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات