نگاه به محیط زیست در همه فعالیتهای فولاد بافق/اشتغال برای ۲۲۰۰نفر

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحسن ابویی در برنامه بازدید خبرنگاران مرکز استان یزد از مجتمع فولاد بافق اظهار داشت: همه فعالیت‌ها در این مجتمع با هماهنگی و نظر محیط زیست انجام شده و حتی در خرید تجهیزات نیز نظر محیط زیست استعلام شده است.

وی با اشاره به اینکه مجتمع فولاد بافق، نخستین مجتمع جوارمعدنی راه اندازی شده در کشور است، افزود: این مجتمع در صورت تکمیل می تواند برای دو هزار و ۲۰۰ نفر اشتغال ایجاد کند.

ابویی با اشاره به بخش های مختلف فعال شده یا در حال احداث این مجتمع بیان کرد: بخشی از فعالیت ها در این مجتمع زیرساختی است که با احداث آنها همه زیرساخت‌های مورد نیاز تولید میلگرد، مقاطع و فولاد فراهم است.

مدیرعامل مجتمع فولاد بافق با اشاره به فعالیت های زیرساختی در این مجتمع اظهار داشت: مجموعه پست برق نخلستان، واحد تصفیه آب RO، واحد انباشت و برداشت واگن برگردان، انبارها و ... از زیرساخت‌های مورد نیاز این مجتمع بود که همه این واحدها به بهره برداری رسیده است.

ابویی با اشاره به اینکه کارخانه فولاد بافق، تحریم ها را دور زد، افزود: در اوج تحریم ها خط تولید نورد از آمریکا به ایران آورده شد ضمن اینکه بخش قابل توجهی از دستگاه‌ها و خطوط توسط مهندسان و جوانان داخلی راه اندازی و احداث شد.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری در مورد نگرانی در مورد تامین خوراک واحدهای تولیدی در این مجتمع اظهار داشت: مجتمع فولاد بافق در میان معادن سنگ آهن واقع شده ضمن اینکه دولت نیز برای تامین خوراک تعهد کرده بنابراین نگرانی در این زمینه نداریم.

به گزارش مهر، خبرنگاران استان یزد از بخش های مختلف مجتمع فولاد بافق نظیر واحدهای نورد میلگرد، پست برق، انبار مرکزی، مخازن و واحد تصفیه بازدید کردند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نگاه به محیط زیست در همه فعالیتهای فولاد بافق/اشتغال برای ۲۲۰۰نفر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات