صندوق کارآ‌فرینی امید۷۴میلیارد تسهیلات ازدواج درلرستان پرداخت کرد

به گزارش خبرنگار مهر، سید هادی طاهری شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری لرستان با اشاره به اینکه میزان تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در لرستان طی سال گذشته ۲۰۰ میلیارد ریال بوده که با اقدامات صورت گرفته این میزان به بیش از ۴۵۴ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال افزایش یافت.

وی بیان داشت: این میزان تسهیلات به هزار و ۶۸۶ نفر پرداخت شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید لرستان از اختصاص ۱۰۵ میلیارد ریال تسهیلات از سوی این صندوق برای تثبیت اشتغال در استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: این میزان برای تثبیت اشتغال هزار و ۹۹۳ نفر پرداخت شده است.

طاهری گفت: از این میزان تسهیلات اختصاص یافته ۵۷ میلیارد و ۷۰۲ میلیون ریال به ۵۸۶ نفر پرداخت شده است.

وی از پرداخت ۷۴ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال تسهیلات ازدواج از سوی صندوق کارآفرینی امید در لرستان خبر داد و گفت: این میزان تسهیلات به دو هزار و ۴۹۲ نفر پرداخت شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید لرستان از پرداخت تسهیلات این صندوق به ۱۹ ایثارگر به میزان ۷۷ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال خبر داد و گفت: همچنین این صندوق طی سال گذشته بیش از ۱۲ میلایرد ریال تسیهلات ازدواج دانشجویی را پرداخت کرده است.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صندوق کارآ‌فرینی امید۷۴میلیارد تسهیلات ازدواج درلرستان پرداخت کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات