سند اشتغال لرستان رونمایی شد/ وعده ایجاد ۲۵ هزار فرصت شغلی

به گزارش خبرنگار مهر، سند اشتغال استان لرستان شامگاه دوشنبه در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری لرستان و با حضور معاون صندوق کارآفرینی امید، استاندار لرستان و ... رونمایی شد.

مهرداد غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان در این جلسه در سخنانی با بیان اینکه برای تدوین سند اشتغال لرستان ۱۸ جلسه کارشناسی برگزار شده است اظهار داشت: همچنین پنج مرتبه این سند ویرایش و مورد بازنگری قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه کل سرمایه گذاری پیش بینی شده برای ایجاد اشتغال در لرستان در قالب این سند سه هزار و ۷۱۴ میلیارد تومان بوده است گفت: همچنین اشتغال پیش بینی شده در قالب این سند در استان طی امسال نیز ۲۵ هزار و ۶۸۱ فرصت شغلی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان متوسط سرانه ایجاد اشتغال در لرستان طی امسال را ۱۴۴ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: سهم سیستم بانکی استان از پرداخت تسهیلات اشتغال در استان طی امسال دو هزار و ۹۴ میلیارد تومان معادل ۵۶ درصد، سهم بخش خصوصی ۶۵۲ میلیارد تومان معادل ۱۸ درصد و سهم بخش دولتی نیز ۹۶۸ میلیارد تومان معادل ۲۶ درصد است.

غضنفری بیان داشت: در مجموع ۷۴ درصد از سرمایه گذاری ایجاد اشتغال در لرستان طی امسال از سوی بخش خصوصی و ۲۶ درصد توسط بخش دولتی تامین می شود.

وی سهم حوزه صنعت در ایجاد اشتغال در لرستان را پنج هزار و ۸۸۲ نفر، حوزه کشاورزی پنج هزار و ۷۹۷ نفر و بخش خدمات نیز ۱۴ هزار و دو نفر عنوان کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سند اشتغال لرستان رونمایی شد/ وعده ایجاد ۲۵ هزار فرصت شغلی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات