مشکلات عمیق آموزش و پرورش هرمزگان با اعتبارات محدود قابل حل نیست‌

مدارس تخریبی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به ناکافی بودن اعتبارات محدود استان برای مشکلات عمیق آموزش و پرورش استان گفت: افزایش سهمیه اعتبارات آموزشی هرمزگان از بنیاد های برکت و علوی پیگیری شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، مسعود دالمن عصر امروز در جلسه شورای بهبود شاخص‌های آموزش و پرورش مناطق کمتر توسعه یافته استان هرمزگان، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های موجود به خصوص سازمان های مردم نهاد و شهرداری ها و دهیاری ها برای رفع مشکلات آموزش و پرورش بر کسی پوشیده نیست.

وی در ادامه بیان داشت: آموزش و پرورش استان هرمزگان از مشکلات عمیقی رنج می برد و با اعتبارات اندک موجود رفع این مشکلات ممکن نیست.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ضمن تاکید بر استفاده بهینه از تمام ظرفیت های موجود به خصوص ظرفیت های شورای بهبود شاخص‌های آموزش و پرورش مناطق کمتر توسعه یافته استان هرمزگان در جهت تحقق اهداف ادامه داد: بابرگزاری جلسات متعدد با دستگاه های عضو میزان همکاری اعضای شورا معین و در جهت عملیاتی کردن آنها گزارش شود.

دالمن بر شناسایی مناطق کمتر توسعه یافته هرمزگان به لحاظ آموزشی با تفکیک مشکلات و راهکار های پیشنهادی تاکید داشت و افزود: تامین اعتبار طرح های مصوب آموزش و پرورش استان و افزایش سهمیه اعتبارات استان از دستگاه ها و نهادها به خصوص از بنیاد علوی و بنیاد برکت برای کمک به بهبود شاخص های آموزش و پرورش مناطق کمتر توسعه یافته پیگیری شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشکلات عمیق آموزش و پرورش هرمزگان با اعتبارات محدود قابل حل نیست‌» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات