برخورد با ارائه‌کنندگان داروهای غیرمجاز در باشگاه‌های ورزشی اردبیل تشدید می‌شود

مواد مخدر دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل گفت:‌ با ارائه‌کنندگان داروهای غیرمجاز و مواد مخدر سنتی و صنعتی در آرایشگاه‌های زنانه و باشگاه‌های ورزشی در سطح استان اردبیل به شدت برخورد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، صادق سروری عصر امروز در همایش تخصصی نقش زنان در پیشگیری از اعتیاد در شهرستان نمین اظهار داشت: با توجه به نقش تربیت در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و به ویژه معضل اعتیاد باید بانوان در این زمینه آگاهی‌های لازم را کسب کرده و با بکارگیری اصول تربیتی صحیح و اصول در تربیت فرزندان تلاش کنند تا زمینه‌های ایجاد جامعه‌ای سالم را فراهم کنند.

وی با تاکید بر ترویج راهکارهای پیشگیرانه از اعتیاد در بین بانوان بیان کرد: با توجه به نقش اصلی و مهم بانوان در خانواده و رسالت مهم تربیتی آنها باید تلاش کنیم تا اقدامات فرهنگی را در راستای آگاهسازی این قشر انجام داده و اطلاعات و آگاهی زنان را در زمینه پیشگیری از اعتیاد افزایش دهیم تا این امر زمینه‌ساز سلامت خانواده و جامعه شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل با بیان اینکه باید اقدامات بازدارنده و فرهنگی در کنار یکدیگر برای مبارزه با شیوع مواد مخدر در جامعه به کار گرفته شود، افزود:‌ در کنار نیروهای نظامی و انتظامی مرتبط در امر مبارزه با مواد مخدر دستگاه‌های فرهنگی و به ویژه رسانه‌ها نیز باید در این زمینه فعالیت همه‌جانبه‌ای داشته باشند.

سروری از تشدید برخورد با متخلفان در حوزه پخش و توزیع مواد مخدر در سطح استان اردبیل خبر داد و گفت: با ارائه‌کنندگان داروهای غیرمجاز و مواد مخدر سنتی و صنعتی در آرایشگاه‌های زنانه و باشگاه‌های ورزشی در سطح استان اردبیل به شدت برخورد می‌شود تا بتوانیم از شیوع اعتیاد از طریق این مکان‌ها جلوگیری کنیم.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل تصریح کرد: بازرسی‌های مستمر از این مراکز به صورت محسوس و غیرمحسوس انجام می‌شود و در صورت مشاهده چنین رفتارهای براساس مقررات قانونی برخورد جدی و قاطع با عوامل آن انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخورد با ارائه‌کنندگان داروهای غیرمجاز در باشگاه‌های ورزشی اردبیل تشدید می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات