موفقیت کشور در آینده در گرو تربیت جوانانی انقلابی است

ابوحمزه فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با تاکید بر اینکه مجموعه‌های فرهنگی باید به حوزه رفتاری بیشتر بپردازند و بهترین راهکار ارائه تربیت، کپی‌برداری‌های اصولی از رفتار‌های درست اجتماعی است،گفت: موفقیت کشور در آینده در گرو تربیت جوانانی انقلابی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، سردار غلامعلی ابوحمزه عصر امروز در دیدار با سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان با اشاره به  انقلابی بودن جوانان استان، اظهار داشت: موفقیت آینده ما در گرو انقلابی بودن جوانان است.

فرمانده سپاه انصار‌الحسین (ع) همدان تاکید کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی جریان متحجر، جریان غرب‌گرا و جریان انقلابی سه طیف فکری در جامعه هستند که دو جریان نخست در مقابل جریان انقلابی قرار دارند.

وی بیان کرد: متأسفانه ما به جنایات آمریکا عمق نداده‌ایم و این در حالیست که جنایات آمریکا در ایران از کودتای سال 32 وجود داشته و محدود به 38 سال انقلاب نیست.

ابوحمزه به کار در حوزه معنویت در قشر جوان اشاره و بیان کرد: در علم‌آموزی کار‌هایی کرده‌ایم ولی در حوزه تربیت کاری صورت نگرفته است .

وی تصریح کرد: برای کار فرهنگی نباید در کل استان یک نسخه تدوین کنیم بلکه باید برای هر دبیرستان و یا هر کلاس یک برنامه خاص تعریف شود.

سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان همدان نیز در این دیدار با اشاره به دیدار اخیر اعضاء انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با مقام معظم رهبری و بیانات ایشان، بیان کرد: به عنوان یک مجموعه فرهنگی به دنبال پیاده‌سازی منویات رهبر معظم انقلاب در بطن جامعه دانش آموزان هستیم.

مجتبی عباسی با تأکید بر اینکه در بستر‌سازی در مخاطبان پسر به دنبال پرورش مدیران انقلابی برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم، افزود: در مخاطبان دختر نیز به دنبال پرورش مادران و همسران انقلابی در قالب الگوی تعالی دختران هستیم.

سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان همدان با اشاره به درخواست رهبر معظم انقلاب از مجموعه اتحادیه در بحث ورود به فضای مجازی و اعطای لقب افسران جنگ نرم به مسؤولان انجمن‌ها، بیان کرد: رویکرد اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان امسال استکبار‌ ستیزی و مبارزه در میدان جنگ نرم است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موفقیت کشور در آینده در گرو تربیت جوانانی انقلابی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات