حبس ۳ نفر از اعضای خاندان الصباح به دلیل توهین به امیر کویت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، رسانه ها از صدور احکام حبس برای سه تن از اعضای خاندان حکومتی کویت به اتهام اهانت به شیخ صباح الاحمد الصباح خبر دادند.

بر اساس این گزارش دادگاهی در کویت ۳ نفر از اعضای خاندان پادشاه کویت «شیخ صباح الحمد الصباح» را به دلیل اهانت به پادشاه در شبکه های اجتماعی محکوم به زندان کرد.

۳ نفر از خاندان الصباح به همراه ۲ نفر دیگر به ۵ سال زندان محکوم شدند. همچنین فرد ششم نیز به یک سال و نفر هفتم نیز به صورت غیابی به ۷ سال زندان محکوم شد.

این حکم «شیخ عذبی الفهد الصباح» پسر عموی امیر کویت و رئیس سابق دستگاه امنیت کشور کویت، برادر کوچک تر «شیخ احمد فهد الاحمد الصباح» عضو کمیته اجرایی فدراسیون بین المللی فوتبال به همراه «شیخ خلیفه علی الصباح» مدیر مسئول روزنامه الوطن و شبکه تابع آن را شامل می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حبس ۳ نفر از اعضای خاندان الصباح به دلیل توهین به امیر کویت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات