واقعه شوم برای مدیرکل سازمان جنگل‌هابه گزارش جهان به نقل از مهر، عصر امروز مرد جوانی با مراجعه به بیمارستان آبان از زخمی شدن مدیر خود به عوامل اورژانس بیمارستان خبر داد و بلافاصله اقدامات درمانی برای درمان فرد حادثه دیده آغاز شد و با مشاهده گلوله در بدن فرد مصدوم حادثه به بازپرس کشیک قتل پایتخت گزارش شد.
 
با حضور ماموران اداره یکم پلیس آگاهی در محل حادثه تحقیقات درباره حادثه تیراندازی آغاز شد.
 
کارآگاهان در نخستین گام از تحقیقات خود به بازجویی از راننده جوانی پرداختند که فرد حادثه دیده را به بیمارستان منتقل کرده بود.  وی در مورد حادثه ای که برای مدیرش رخ داده بود گفت: من مدیرم را که مدیرکل سازمان جنگل ها و مراتع کشور است بعد از جلسه به خانه می‌بردم که وی در طول مسیر به سمت صندوق عقب ماشین رفت تا کیف دستی‌اش را در صندوق عقب قرار دهد از آنجایی که مدیر من مسلح است همین که در صندوق عقب را باز کرد صدای شلیک گلوله را شنیدم و سریعا به سمت آقای مدیر رفتم که با جسم بی هوش او که روی زمین افتاده بود روبرو شدم.
 
تنها شاهد ماجرا به کارآگاهان گفت: یک گلوله از زیر گلو وارد و از داخل چشم مدیرم خارج شده بود که با مشاهده این صحنه بلافاصله او را به بیمارستان رساندم.
 
با ثبت اظهارات مرد جوان، ماموران کلانتری ۱۰۵ سنائی، وی را به عنوان تنها شاهد ماجرا به کلانتری منتقل کرده و مراتب به اطلاع بازپرس کشیک وقت، بازپرس احمد بیگی رسید.
 
در حال حاضر اوضاع جسمی مدیر کل سازمان جنگل ها و مراتع وخیم گزارش شده است.
 
بررسی های پلیسی نشان می دهد نامه بازنشستگی آقای مدیر در صندوق عقب خودرویی که وی سوار آن بود کشف شده است.
 
به دستور بازپرس کیشک پایتخت رسیدگی به پرونده تیراندازی مشکوک به مدیرکل مراتع و جنگل ها برعهده تیمی از کارآگاهان مجرب اداره یکم پلیس آگاهی واگذار شده است و با توجه به وخیم بودن حال مصدوم، وی به بیمارستان دیگری منتقل شد.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واقعه شوم برای مدیرکل سازمان جنگل‌ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات