رکورد پشتک زنی عباس زاده بعد از گل شکست + عکس -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها ,[categoriy]

رکورد پشتک زنی عباس زاده بعد از گل شکست عکس

رکورد پشتک زنی عباس زاده بعد از گل شکست + عکس -آکارکورد پشتک زنی عباس زاده بعد از گل شکست + عکس -آکا

آکاایران: رکورد پشتک زنی عباس زاده بعد از گل شکست + عکس

آکاایران: رکورد پشتک زنی توسط قهرمان کشور عباس زاده


 


به گزارش آکاایران: وقتی در دقیقه 68 بازی تابلوی تعویض بالا رفت تا مهرداد کفشگری با شماره 18 جای عباس زاده با شماره 33 را بگیرد زننده گل اول پرسپولیس در میانه میدان قرار داشت.


 


عباس زاده که بعد از گلزنی رکورد پشتک را شکسته و 6 بار پشتک زد  بعد از دیدن تابلوی تعویض خیلی آرام به سمت خط طولی حرکت کرد و شروع کرد به باز کردن نوار سفیدرنگی که دور دستش بسته بود  و هر یکی دو متری که می رفت یک تکه از آن نوار را روی زمین می انداخت .


 


عباس زاده با همشهری و نزدیکترین دوستش (کفشگری) خوش و بش ویژه ای نداشت و وقتی درخشان سمت او رفت تا به گلزنش خسته نباشید بگوید ،با او به اکراه دست داد تا این شائبه پیش بیاید که شماره 33 سرخ ها از تعویضش ناراحت و عصبانی شده اما پرسپولیسی ها می گویند عباس زاده آنقدر دویده بود که  بشدت خسته شده و نزدیک بود حالش بهم بخورد .


 


همبازیان کفشگری می گویند او به همین خاطر تعویض شد و چون حالش خوب نبود اینطور آرام کنار خط آمده و از زمین بیرون رفته است!


 

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رکورد پشتک زنی عباس زاده بعد از گل شکست + عکس -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات