ویندوزفون در پایان راه -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش سیستم عامل:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- آمارهای رسمی جهانی نشان می دهد که میزان مالکیت ویندوزفون بر بازار سیستم عامل های همراه به کم تر از یک درصد رسیده است و بسیاری از کارشناسان معتقدند این امر به معنای پایان کار این سیستم عامل است.

,ویندوزفون,پایان,[categoriy]

ویندوزفون در پایان راه

ویندوزفون در پایان راه -آکاویندوزفون,پایان

آکاایران: ویندوزفون در پایان راه

آمارهای رسمی جهانی نشان می دهد که میزان مالکیت ویندوزفون بر بازار سیستم عامل های همراه به کم تر از یک درصد رسیده است و بسیاری از کارشناسان معتقدند این امر به معنای پایان کار این سیستم عامل است.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی V۳ مرکز تحلیلی گارتنر به تازگی اقدام به بررسی شرایط موجود در بازار تلفن های همراه از دیدگاه سیستم های عامل همراه کرده است که نتایج به دست آمده از افت بسیار شدید ویندوزفون خبر می دهند.

بر اساس این آمار، مالکیت ویندوزفون در بازار تلفن های همراه هوشمند به کمتر از یک درصد رسیده است که این میزان عملا نشان دهنده بحرانی بودن وضعیت این سیستم عامل است.

,ویندوزفون,پایان,[categoriy]

ویندوزفون در پایان راه

 
آمارهای منتشر شده توسط این مرکز نشان نی دهد که میزان مالکیت ویندوزفون بر بازار دقیقا برابر با ۰.۷ درصد است که تقریبا در تاریخ کاری این سیستم عامل بی سابقه بوده است.

بر اساس تحلیل های گارتنر در طول بازه زمانی سه ماهه نخست سال جاری میلادی، تنها دو میلیون و چهارصد همراه مجهز به سیستم عامل ویندوزفون در بازار به فروش رسیده اند.

این آمار و وضعیت اسفناک رسیدگی به این سیستم عامل موجب شده است تا کارشناسان پیش بینی کنند که سیستم عامل ویندوزفون در پایان راه خود قرار داشته و به زودی منقرض خواهد شد.
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویندوزفون در پایان راه -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات