امروز هیچ فرش قرمزی زیر پای مقامات آمریکایی در سرزمین های اسلامی پهن نمی شود

به گزارش ایرنا، سردار حسین سلامی در ایین اختتامیه جشنواره فیلم مدافعان حرم با گرامیداشت یاد امام راحل اظهار کرد: سلام بر جسم های سوخته و استخوان های شکسته و نخل بر زمین افتاده جوانانی که موجب استوار ماندن قامت یک ملت شدند.
وی افزود: این بزرگان ضامن امنیت و منزلت ما و اسناد زنده صداقت و تندیس زنده شجاعت و از خودگذشتگی هستند و تصاویر ما از عاشورا را واقعی کردند.
جانشین فرمانده سپاه با بیان این که واقعه عظیمی در عالم اتفاق افتاده یاودآور شد: شاهد زوال یک تمدن و تولد تمدنی دیگر هستیم. امروز شاهد فروپاشی تمدنی هستیم که با تکیه بر لیبرالیسم ارمغانی جز غارت ملت های مظلوم، کودتا، اشاعه استبداد و از بین بردن مفهوم آزادی نداشتند و شاهد غروب این تمدن هستیم.
سردار سلامی تاکید کرد: تمدن غرب از 100 سال اخیر تاکنون جز کوچک سازی امت اسلام، انحطاط علمی و سقوط اقتصادی و فقر دستاوردی نداشته و با راه اندازی جنگ به دنبال آواره کردن مردان و زنان و کودکان مسلمان بوده است.
وی تصریح کرد: انگلیسی ها همه جا جنگیده اند و آمریکایی ها جنگ های بزرگ به راه انداخته اند و امروز شاهد زوال این نظام پوسیده هستیم و قدرتی بر اساس ارزش های اسلامی شکل گرفته است.
جانشین فرمانده سپاه گفت: با صحت توانستیم از مسیرهای سخت عبور کنیم و روزی در کرخه می جنگیدیم و امروز در شرق مدیترانه می جنگیم.
سردار سلامی افزود: مردانی که لباس هجرت به تن کرده و همسرانی که نجابت به خرج داده و پدران و مادرانی که بغض پنهان کردند و فرزندان شهدای حرم معماران تمدن جدید جهان اسلام هستند.
وی گفت: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه سیاسی است و امر برای جلوگیری از این تمدن اسلامی است.
سردار سلامی همچنین از هنرمندانی که تصویر حقیقت را با نماد هنر خلق می کنند تقدیر کرد.
شبک**1983**1917

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امروز هیچ فرش قرمزی زیر پای مقامات آمریکایی در سرزمین های اسلامی پهن نمی شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات