توصیف اغراق آمیز زاکربرگ از تاثیرگذاری مطالب فیس بوک -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- زاکربرگ: استفاده از فیس بوک و به اشتراک گذاری مطالب در آن موجب افزایش صلح و تفاهم در سطح جهان می شود!

,توصیف,اغراق,آمیز,[categoriy]

توصیف اغراق آمیز زاکربرگ از تاثیرگذاری مطالب فیس بوک

توصیف اغراق آمیز زاکربرگ از تاثیرگذاری مطالب فیس بوک -آکاتوصیف,اغراق,آمیز,زاکربرگ,تاثیرگذاری,مطالب

آکاایران: توصیف اغراق آمیز زاکربرگ از تاثیرگذاری مطالب فیس بوک

در حالی که برخی محققان معتقدند شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک بیشتر ابزاری برای احوال پرسی و اطلاع از رویدادهای روزانه هستند، مدیرعامل فیس بوک نقش مهم تری برای آن قائل است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، وی در جریان همایشی در آلمان ادعاهای جالبی را مطرح کرده و گفته است: ماموریت فیس بوک و محل تمرکز جدی ما در ارتباط با همه مردم این است که به آنان قدرت دهیم تا هر چیزی را که به آن اهمیت می دهند، هر چیزی که به آن فکر می کنند، هر چیزی را که به طور روزمره تجربه می کنند، به اشتراک بگذارند. ایده ما این است که اگر همگان از قدرت به اشتراک گذاری این مطالب برخوردار باشند، دنیا به محلی با تفاهم و درک بیشتر مبدل می شود.

در واقع مدیر فیس بوک معتقد است استفاده از این شبکه اجتماعی و به اشتراک گذاری مطالب در آن موجب افزایش صلح و تفاهم در سطح جهان می شود. ادعایی که مشخص نیست چگونه می توان آن را از لحاظ علمی اثبات کرد.

کارشناسان معتقدند آنچه که در عمل در فیس بوک اتفاق می افتد با ادعاهای مدیر عامل این شبکه اجتماعی در تضاد است، زیرا هر روز شاهد افزایش استفاده از این سایت برای انتشار مطالب نفرت انگیز بر علیه سایر قومیت ها و نژادها هستیم و بسیاری از گروه های تروریستی از آن برای عضوگیری و فریب دیگر کاربران استفاده می کنند.

با این حال مدیر عامل فیس بوک عقیده خاص خود را دارد و می گوید با افزایش به اشتراک گذاری مطالب درک نژادها، اقوام، ادیان و صاحبان دیدگاه های سیاسی مختلف از دیگران افزایش می یابد و این امر به افزایش صلح و آرامش در جهان کمک می کند.

مدیرعامل فیس بوک مدتی است که ماموریت هایی فراتر از یک رئیس شرکت فناوری برای خود تعریف کرده و به دنبال متحول سازی بسیاری از صنایع و مؤسسات، تاثیرگذاری سیاسی و اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و ... است و حتی به طور مرتب با رهبران سیاسی جهان دیدار می کند.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توصیف اغراق آمیز زاکربرگ از تاثیرگذاری مطالب فیس بوک -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات