گوگل هفته ای ۱۶۵۰۰ سایت اینترنتی آلوده را شناسایی می کند -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- 12 درصد سایت های اینترنتی که هیچ مشکل امنیتی نداشتند طی دوره زمانی 30 روزه مورد هدف حملات سایبری قرار گرفته اند.

,گوگل,هفته,سایت,[categoriy]

گوگل هفته ای ۱۶۵۰۰ سایت اینترنتی آلوده را شناسایی می کند

گوگل هفته ای ۱۶۵۰۰ سایت اینترنتی آلوده را شناسایی می کند -آکاگوگل,هفته,سایت,اینترنتی,آلوده,شناسایی

آکاایران: گوگل هفته ای ۱۶۵۰۰ سایت اینترنتی آلوده را شناسایی می کند

محققان شرکت گوگل با همکاری دانشمندانی از دانشگاه کالیفرنیا موفق شدند طی یک سال گذشته بیش از ۷۵۰ هزار سایت اینترنتی آلوده را شناسایی کنند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از آی تی پی، بررسی های گوگل نشان داد ۱۲ درصد سایت های اینترنتی که هیچ مشکل امنیتی نداشتند طی دوره زمانی ۳۰ روزه مورد هدف حملات سایبری قرار گرفته اند و این در حالی است که مدیران سایت ها قادر نیستند تمامی این حملات را شناسایی کنند و در مورد آنها گزارش دهند.

نتایج حاصل از این بررسی در گزارشی با عنوان زیر منتشر شد: «اصلاح سرقت های اینترنتی: اثربخشی اطلاع رسانی و افزایش درک مدیران سایت». در این گزارش گفته شد پیچیده شدن بدافزارها و استفاده از روش های جدید توسط هکرها باعث شده است سایت های ضعیف به راحتی آسیب ببینند.

در بخش دیگر گوگل و آکادمی های بِرکلی به این نتیجه رسیدند آن دسته از مدیران سایت ها که پایگاه اینترنتی خود را در سرویس Search Console گوگل ثبت کرده اند، در ۶۲ درصد موارد سریع تر از دیگر مدیران توانسته اند مشکلات پیش آمده را برطرف کنند.

,گوگل,هفته,سایت,[categoriy]

گوگل هفته ای ۱۶۵۰۰ سایت اینترنتی آلوده را شناسایی می کند

 
بر اساس این بررسی مشخص شد آن دسته از مدیران سایت ها که خدمات Search Console گوگل را مورد استفاده قرار می دهند، در هنگامبروز مشکل امنیتی در کمتر از سه روز آن را برطرف می کنند و مابقی مدیران برای حل مشکلات مذکور معمولا بیش از یک هفته زمان می گذارند.

گوگل در گزارش خود اعلام کرد که بر اساس بررسی های امنیتی خود به کمک آکادمی های دانشگاهی هر هفته بیش از ۱۶۵۰۰ سایت اینترنتی آلوده را شناسایی می کند.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گوگل هفته ای ۱۶۵۰۰ سایت اینترنتی آلوده را شناسایی می کند -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات