ساماندهی پروژه VOD توسط مرکز فضای مجازی -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

به گزارش آکاایران: آپارات نیازی به ضمانت ندارد

 

آکا ایران- دبیر شورای عالی فضای مجازی: با توجه به اینکه VOD تازه در شرایط شروع کار و فضا غیرشفاف است، مرکز ملی فضای مجازی به این حوزه جهت شفاف سازی ورود خواهد کرد.

,ساماندهی,پروژه,مرکز,[categoriy]

ساماندهی پروژه VOD توسط مرکز فضای مجازی

ساماندهی پروژه VOD توسط مرکز فضای مجازی -آکاساماندهی,پروژه,مرکز,فضای,مجازی

آکاایران: ساماندهی پروژه VOD توسط مرکز فضای مجازی

به گزارش آکا ایران به نقل از تسنیم، ابوالحسن فیروزآبادی درباره اینکه مجوزهای VOD وزارت ارشاد چه تضمینی برای بقای استارت آپ های از پیش شکل گرفته در کشورمان مبتنی بر تلویزیون اینترنتی دارد، اظهار کرد: نمونه بارز این قبیل کسب وکارها را در آپارات که می توان از آن به عنوان یوتیوب ایرانی نام برد، شاهد هستیم که تضمین خاصی برای آن لازم نیست.

رئیس مرکز ملی فضای مجازی عنوان کرد: این کسب وکار به دلیل اینکه از زبان ها و فیلم های محلی پشتیبانی می کند، با استقبال خوبی توسط مردم روبرو است و لذا همین موضوع تضمینی قوی برای بقای آن به حساب می آید.

وی با بیان اینکه آپارات در ایران شرایط موفقیت بهتری نسبت به یوتیوب دارد، درباره محدودیت در تعداد بازیگران VOD و چالش هایی که این موضوع می تواند در آینده به دنبال داشته باشد نیز گفت: با توجه به اینکه تازه در شرایط شروع کار هستیم و فضا غیرشفاف است، مرکز ملی فضای مجازی به این حوزه جهت شفاف سازی ورود خواهد کرد.

فیروزآبادی تصریح کرد: شیوه صدور و اعطای مجوزهای لازم در این حوزه را بررسی خواهیم کرد و با شفافیت کامل به سمت ساماندهی این فضا می رویم.

اولین سری از مجوزهای پروژه ملی سامانه نمایش درخواستی (VOD) هفته گذشته توسط موسسه رسانه های تصویری به نیابت از وزارت ارشاد به شش شرکت داخلی ایلا نرم افزار، مبین وان، به سیما، رایتل، پیک آسا و صباسل اعطاء شد.


[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساماندهی پروژه VOD توسط مرکز فضای مجازی -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات