همه نسخه های ویندوز اورژانسی وصله شدند -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفندهای امنیتی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- اگر بدافزارها از طریق این حفره امنیتی به صورت موفقیت آمیز مستقر شوند، هکر می تواند کنترل کامل رایاه را در دست بگیرد.

,نسخه,ویندوز,اورژانسی,[categoriy]

همه نسخه های ویندوز اورژانسی وصله شدند

همه نسخه های ویندوز اورژانسی وصله شدند -آکانسخه,ویندوز,اورژانسی,وصله,شدند

آکاایران: همه نسخه های ویندوز اورژانسی وصله شدند

بار دیگر مرورگر اینترنتی Internet Explorer برای مایکروسافت مشکل ایجاد کرد و این بار غول نرم افزاری جهان مجبور شد وصله های اورژانسی خود را که در خانواده آسیب پذیری های امنیتی «بحرانی» طبقه بندی می شوند روانه بازار کند تا همه نسخه های ویندوز ایمن بمانند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از زد.دی.نت، این شرکت بزرگ نرم افزاری روز گذشته از تمام کاربران خود در سراسر جهان خواست تا وصله های منتشر شده را هرچه سریع تر نصب کنند تا جلوی ورود هکرها به رایانه آنها از طریق مرورگر IE گرفته شود.

حفره روز-صفر که با طبقه بندی CVE-۲۰۱۵-۲۵۰۲ شناخته می شود، آسیب پذیری را از طریق مرورگر IE منتشر می کند که بر اساس آن هکرها می توانند به حافظه رایانه دسترسی داشته باشند.

اگر بدافزارها از طریق این حفره امنیتی به صورت موفقیت آمیز مستقر شوند، هکر می تواند تمامی مجوزهای مربوط به کاربر اصلی در یک رایانه را در اختیار داشته باشد. بر این اساس رایانه هایی که به حساب کاربری مدیر مجهز شده اند می توانند به صورت جدی در معرض خطر باشند.

 ,نسخه,ویندوز,اورژانسی,[categoriy]

همه نسخه های ویندوز اورژانسی وصله شدند


این حفره امنیتی به رایانه های ویندوزی آلوده امکان می دهد تا به طور کامل تحت کنترل هکرها در بیایند و کاربر نتواند از هیچ داده ای مراقب کند.

هنوز هیچ خبری در رابطه با حملات احتمالی یا خسارات وارد شده مبتنی بر این حفره امنیتی منتشر نشده و مایکروسافت از تمامی کاربران ویندوزی درخواست کرده است هر چه سریع تر به روزرسانی را در اختیار بگیرند.
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همه نسخه های ویندوز اورژانسی وصله شدند -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات